2733
2739
عنوان

این کفش واسه عید خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 58 پست
واسه عید؟ اخه من زیاد پاشنه بلند نمیپوشم

آره عزیزم ....منم زیاد پاشنه بلند نمیپوشم ولی اینو واقعا خوشم اومده پاشنشم زیاد بلند نیستا

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم ....منم زیاد پاشنه بلند نمیپوشم ولی اینو واقعا خوشم اومده 

بسیار زیباست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

امسال چقدر این رنگی کفش اومده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
واسه عید؟ اخه من زیاد پاشنه بلند نمیپوشم

با شناختی که از شما دارم شما مذهبی هستین 

این مدل کفش رو نمیشه با جوراب پوشید قشنگ نمیشه 

شما هم اهل این نیستید پا لخت بپوشی😍

2740
تهرانم ممنون عشقم

منم میخوام جلو باز این سبکی بگیرم خیلییی تو پا شیکه

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

بچه ها ورنی هنوز هم مده؟

برای مهمونی نه، برای رفت و آمد عادی و بیرون و ...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
مامان خودمم عید امسال همینجوری بود 😂

خب چرا تصور میشه باید پا لخت پوشید؟

چه اشکالی داره اینجور کفشها رو آدم با حورتب بپوشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خب چرا تصور میشه باید پا لخت پوشید؟ چه اشکالی داره اینجور کفشها رو آدم با حورتب بپوشه؟

بنظرم جالب نمیشه 😥

و اینکه با جوراب ، پا توی کفش سُر میخوره و انگشتا بیش از حد از سوراخ جلوی کفش بیرون میزنه 😁

(    )
با شناختی که از شما دارم شما مذهبی هستین  این مدل کفش رو نمیشه با جوراب پوشید قشنگ نمیشه  ...

ممنون عزیزم

کلا پشیمون شدم باید دنبال یکی دیگه باشم