2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از گوشتي كه ميكشن بدن دستم حالم بهم ميخوره حس بدي دارم كه يه موجود زنده رو الان كشتن ميخوان بخورن قبل از بارداريمم اصلا نميخوردم حتي تا ماه ٣ هم حالم بد ميشد ولي بعد از اون ميخورم البته اينم بگماااا نخوردن گوشت و پختني خيلي به سلامت بدن كمك ميكنه من همينطوري سينه هامو كه فيبروسيستيك دردناك بود درمان كردم مسخره نكنين يا نگين كار درستي نيست چون من باهاش نتيجه گرفتم زير نظر دكتر 

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2731
نامزدم میگه فردا که اومدی تو فامیل همه میفهمن آبروم میره  حداقل پیش اونا بخور وقتی خودمونیم نح ...

چند وقته اينطوري هستي؟

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
از بچگی

شوهر منم از بچگي نميخوره ميدوني اينايي كه از بچگي اينطورن به احتمال ٩٠٪؜ يه صحنه كشته شدن حيوانات رو ديدن مثلا ديدي تو عروسيا گوسفند ميكشن يا همچين چيزي شايد يادتم نباشه اما اين ريشه تو بچگيت داره شوهر من نميخوره چون بچه بوده يه مرغ داشته باباش جلو چشمش ناخواسته سر ميبره از اون به بعد نگاه مرغم نميكنه براش نفرت انگيزه  تازه خودشم يادش نيست مامان باباش ميگن فلاني از اون روز به بعد مرغ نخورده 

2738