2737
2734
عنوان

این پسر٬ عشق منه. عمر منه. نفس منه

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 44 پست
عقیقه چیه عزیزم ؟

یه نذریه که گوسفندو میکشن یا میپزن و یا گوشتشو خیرات میکنن و استخوناشو خاک میکنن ولی پدر و مادر و ترجیحا پدربزرگ مادربزرگ نباید ازون گوشت بخورن

منم بارداری سختی داشتم جون دوتا بارداری قبلم پرخطر بود و بچه هامو از دس دادم همین نذر و کردم 

و اینکه یه نذر دیگم کردم که سالم دنیا بیاد اسمشو محمد بزارم شنیده بودم ردخور نداره

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نذریه که گوسفندو میکشن یا میپزن و یا گوشتشو خیرات میکنن و استخوناشو خاک میکنن ولی پدر و مادر و تر ...

من شکر خدا. بارداریم راحت بود و سقط هم نداشتم قبلن 

انقدر. این مادر شوهر کنارم حرفای نحس میزنه ک روحیه امو باختم 

ممنون از کمک و. راهنماییات عزیزم 

ان شاالله خدا حفظش کنه

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2728
من به پسرم بگم عشق من شوهرم چپ چپ نگاه میکنه چه برسه به اینایی که تو گفتی   فقط بهش میگم کوچول ...

شوهر منم اوایل همینطور بود گاهی به بچم میگف شوهر خواهر منه اینقد حسودی کرد ولی خب من نمیتونستم احساساتمو کنترل کنم اونم عادت کرد

2740
ماشاالله به گل پسرت خدا حفظش کنه چندوقتشه؟ منم ی پسر۱۵ ماهه دارم🥰🙂

مرسی گلم همچنین پسر شما...
یک ساله عزیزم

پسر شما راه میره ؟

من شکر خدا. بارداریم راحت بود و سقط هم نداشتم قبلن  انقدر. این مادر شوهر کنارم حرفای نحس میزنه ...

فدات گلم

بیخیال حرفای منفی عزیزم 

سعی کن به روزا و اتفاقات خوبی که پیش رو داری فک کن همین روزاست که نی نی کوچولو و نازت و بغل میکنی و اشک شوق میریزی...

خدا حفظش كنه😘😍 ان شاءالله بچه ي منم صحيح و سالم بياد بغله من و باباش ان شاءالله

ممنونم عزیزم

ان شاءالله میاد و زیباترین روزای زندگیتو تجربه میکنی

فدات گلم بیخیال حرفای منفی عزیزم  سعی کن به روزا و اتفاقات خوبی که پیش رو داری فک کن همین روز ...

قربونت برم گل قشنگم 

❤️🤩

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌