2737
2734
عنوان

جاریم به زورمیخوادبرا برادرشوهرم زن بگیره😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 78 پست
عزیزم هر کسی یه نظری داره....دوس داشتم اینجا بیان‌کنم..دلیلیم‌نمیبینم‌ بخام بخاطر کامنتی که به شما م ...

من ناراحت نشدم متاسف شدم که هنوزم همچین زنایی وجود دارن!!

درضمن هر آنچه که اینجا مینویسی به همه مربوط میشه اگه میخوای نظر شخصیت رو به شخص خاصی فقط بیان کنی باید بری تو خصوصی بهش بگی اگه ظرفیت نداری باهات مخالفت بشه اونم محترمانه، چیزی اینجا ننویس !!!

با وجود خانم هایی مثه شما دیگه نباید از مرد سالاری مردان ناراحت شد متاسفم که هنوزم کسانی با طرز تفک ...

ممنون امیدوارم شمام از ترشیدگی دراومده باشی...

جالبه برام کسای دیگه چیزای دیگه نوشتن و شما فقط قفل کردی رو من😂😂😂

با وجود اینکه همه نظر میدن و این نظرات به کسی ربط نداره جز استارتر😂😂😂

⚡یک عدد بی برق...⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون امیدوارم شمام از ترشیدگی دراومده باشی... جالبه برام کسای دیگه چیزای دیگه نوشتن و شما فقط قفل ...

من اعتقادی ندارم که با ازدواج ادم از ترشیدگی درمیاد و اعتقادی هم ندارم کسی که ازدواج نکرده ترشیده است 

چون کسی به همجنس خودش مثل شما بی احترامی نمیکنه

هرچند، دست خودت نیست حتما، دنیات در همین حد کوچیکه که همه چیز رو تو شوهر میبینی!

من از تنها چیزی تو زندگیم میترسم وصلت جور کردنه بخدا

خوب بشه میگن خودمون زندگی کنیم

بد بشه میگن لعنت بر باعثو بانیش

و یچیز دیگه خوب کاری کردی نزاشتی دختر داییت بشه جاریت

غیر از حرفایی بالا زدم شک نکن مامانتو داییتم از هم میفتادن اگ دختر داییت یکم تو زندگیش کم میزاشت یا برادر شوهرت اذدیتش میکرد مادرشوهرت مینداخت گردن تو و صب تاشب میاس خودتو لعنت کنی

و اینکه تو خونواده شوهرتون تنها باشین بهتره ادمیزاده دیگه گلم ی اتفاقیم بیفته براشما و همسرت یا خونوادش خونواده ی مادریت خبر دار میشدن

من با داییم و یکی از دختر دایی هام تو ی خونواده هستیم تا داییم خوبه ک هیچ بخت خواهرشوهرم بوده امان ازینکه دعواشون بشه مادرشوهر و پدرشوهرم یکسر پیغام میدن ک من ببرم برا پدربزرگم وای روانی میشم یا مادرشوهرم یبار گور گفت ناراحت شدم خیلی چکار میتونم بکنم من ک حریف زبونشون نیستم عزیزم

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی
2728