2733
2734
عنوان

خدایی فیلم جن گیر

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد چیه گلم

یه پسره هست که جن میره تو جلدش و بعد هرکار میکنن درنمیاد 

واقعیه کاملا ولی الان ازون ترسناک‌ترم اومده 

کلا نبین فیلم ترسناک من یه مدت خیلی میدیدم داشتم دیوونه میشدم 😂 همشم تو خونه تنها بودم 

تازه من اصلا ترسو نیستم 

دقیقا منم همینطور😨الانم یادم افتاد اومدم پیش شوهرم😁

من یاد اون قسمتش افتادم که دختره سروته از پله ها میومد پایین 

موهای تنم سیخ شد😨

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2728
2740

من ۱۲سالم بود،دیدمش.به کابوس عمرم بدل شد...

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
من ازهیچ فیلیمی ب اندازه شب بیستو نهم و کینه نترسیدم....

اینا ایرانین؟😐

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
یه پسره هست که جن میره تو جلدش و بعد هرکار میکنن درنمیاد  واقعیه کاملا ولی الان ازون ترسناک‌تر ...

چرا پسر.منکه دیدم دختر بود .اسمش ریگان

فیلم یکشنبه غم انگیز رو هم ببینید...ترسناک نیست عاشقانست...اهنگ متن فیلم از یه پیانیست مجاری برداشت شده...این اهنگ تو خیلی کشورها تا سالها ممنوع بود...کلی ادم بعد شنیدن اهنگ خودکشی کردن  ...gloomy sunday