2733
2739
چقدر عالی الان برای ما میخان از بتدر بیارن 4300 به نظرتون سه بعدی هم هست

الان خب گرون شده....مال ما ۴۲ اینچه.‌.‌.‌من ۶۰ دوس داشتم شوشو پول نداش

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم

برادرم سه سال پيش خريد من خوشم ميومد خودم امسال ميخواستم عوض كنم تلويزيونمونو كلي تحقيق كردم بعد فهميدم كه ديگه توليد نميشه چون برا چشم خوب نيست و هر چي مغازه ها دارن مال قبله 

منم سامسونگ كيو لد خريدم بسيار عاليه ، گرونتر از بقيه س ولي ارزش داره 

گاهي با يك اشتباه نوزده نميشي صفر ميشي 💕
2728
برادرم سه سال پيش خريد من خوشم ميومد خودم امسال ميخواستم عوض كنم تلويزيونمونو كلي تحقيق كردم بعد فهم ...

اره دقیقا دیگه الان تولید نمیشه ..شما الان سه بعدی خریدین راض هستین و اینکه چند گرفتین گلم

این 49 اینچه عزیزم ولی خوب سه بعدی با معمولی فرق میکنه

آره ولی در فرقی نداره...ما کلا دوبار فیلم دیدیم باهاش...آدم چشماش درد میگیره...و روش نوشته بعد نیم ساعت مشاهده فیلم ۱۰ دقیقه چشمان خود را استراحت دهید

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2738
آره ولی در فرقی نداره...ما کلا دوبار فیلم دیدیم باهاش...آدم چشماش درد میگیره...و روش نوشته بعد نیم س ...

عزیز شرمنده انقدر اذیتت کردم زیاد سوال کردم منظورم اینه ابنهایی که از جنوب میارن سه بعدی هست

اره دقیقا دیگه الان تولید نمیشه ..شما الان سه بعدی خریدین راض هستین و اینکه چند گرفتین گلم

نه من آخرين مدل سامسونگ خريدم (q led) ده ماه پيش ٩ ميليون خريدم الان ١٤-١٥ شده انگار ،، ٥٥ اينچ ، ولي خيلي راضي ام از همه چيش 

عزیز شرمنده انقدر اذیتت کردم زیاد سوال کردم منظورم اینه ابنهایی که از جنوب میارن سه بعدی هست

فيلم هاشو جدا بايد بخري گرونم هستا 

به نظر من سه بعدي نگيري بهتره هم مضره هم از رده خارج شده