2733
2739
مولتی ویتامین خارجی میخورم. 

لیدی میل فرق میکنه مثل شیرخشک میمونه خیلی مقویه منم شکم کوچک بود دکترم گفت خوردم عالی بود تواینترنت سرچ کن میاد

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره همه اینو میگن خودم نگرانم خیلی

اصلا نگران نباش ...استرس بدترین چیزه ....مامان خوشکل ایشالله به زودی دختر نازتو بغل میکنی ....طبیعی هس گلم ..برا منم دعا کن ازدواج کنم و مادر بشم ...ایشالله عروس کنی خوشکل خانومتو

[QUOTE=81666960]لیدی میل فرق میکنه مثل شیرخشک میمونه خیلی مقویه منم شکم کوچک بود دکترم گفت خوردم عالی بود تواینترنت ...[/QUOTE]

عزيزم ليدي ميلو با اب و شير قاطي ميكردي ميخوردي؟

من نميدونم چرا ميخورم حالم بد ميشه ،دكتر بهم گفته روزي دو ليوان توي هر كدوم يك پيمانه بريز بخور ولي براي من خيلي زياده اصن انگار درست حل نميشه حالمو بد ميكنه

حالا من از سنگینی زیاد بچم دارم اذیت میشم.ماشاالله وزنش زیاده دکتر سونوم گفت نکنه قندداری اینقد بزرگه بچه.فقط موندم چجوری زایمانش کنم.امیدم ب خداس.ا وونقد سنگینیش ب کمر و پاهام فشار میاره ک...خلاصه ک ناراحت نباش هرکس یجوریع.ایشالا فقط سالم و صالح باشن

2740