2737
2734
عنوان

مادرشوهرمو ضایع کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه دفعه ای میشه بعدم من بایه بچه کوچیک چطور وایسم غذادرست کردن با بچه  بابا من همش   ...

عزیزم همون موقع که زنگ زد گفت بگو دوست داشتم کمکتون کنم ولی از یه طرف بچه نمی‌ذاره. خودمم حالم خوب نیست همون مریضیی که داریو با آب تاب بگو. مثلاً کمر درد. ببخشید دروغ میشه ولی وقتی راست بگی ناراحت میشن. سعی کن جوری بگی دروغ نشه ولی ناراحت هم نشن.

لعنت به این فرهنگ که برای یه خواسته کوچیک باید صدتا دلیل دروغ آورد

عزیزم همون موقع که زنگ زد گفت بگو دوست داشتم کمکتون کنم ولی از یه طرف بچه نمی‌ذاره. خودمم حالم خوب ن ...

خیلی نفهم تر از این حرفا هستن.همسایمون هم هستن نمیشه دوروغ گقت میدونه که هیچ مشکلی ندارم بعد میگه درک ندارن تو این موارد. خیلی امتحان کردم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731
خیلی نفهم تر از این حرفا هستن.همسایمون هم هستن نمیشه دوروغ گقت میدونه که هیچ مشکلی ندارم بعد میگه در ...

والا همسایه من از کمر درد و سر درد و ... که یه روزه باشه خبر دار نمیشه. 

نمی‌دونم به شوهرت بگو با هم راهی پیدا کنین

اره باهم کار میکنن ولی پولو تقسیم نمیکنن همینجوری الکی خرج میکنن اونا دارن با این خرجی طلا میخرن واس ...

هم تو کار شریکین هم سرمایه؟؟؟

یا سرمایه از پدرشوهر هست و کار رو هر دو انجام میدن؟؟؟

اگر شماره دوم هست که طبیعتا همسرتون کارمند پدرش هست و  پول زیادی نمیگیره نهایت یک و نیم دو میلیون نه بیشتر. چون سرمایه مال پدرش هست پس بیشتر پول مال پدرشه. فقط پسرش حقوق میگیره همین.

در مورد کارگر داری هم نصف کنین. بگو روزای زوج شما روزای فرد من. تقسیم کن که مشخص باشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد