2733
2734
عنوان

ایده واسه سورپرایز همسری+عکس های زیاد😍💜

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 52 پست
کدوم تاپیکی منم ببر

همینجام.

اینا جرا به ما حسودی میکنن😠

اون دفعه یکی به منم گفته بود جرا هرجا میری زوو رو صدا میکنی😠

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف ک من تو لشگرت جا نمیشم ابی نمیشه اسمم 😭😭

خخخ الان تست کردم میشی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
منم سال اول ازدواجمون همین کارو کردم ۱۰۰ تا کاغذ نوشتم براش و اول صبح وقتی خواب بود از کنار تخت چیدم ...

منم یه شب جمله عاشقانه نوشتم رفتم چسبوندم تواینه دستشویی ک ببینه صب رفتنی سرکار

ازشانس گندمن اون روزخواب مونده بودصورتشواب چشم بسته اب زده واونده بیرون ک اونواصلاندیده

منم سال اول ازدواجمون همین کارو کردم ۱۰۰ تا کاغذ نوشتم براش و اول صبح وقتی خواب بود از کنار تخت چیدم ...

😂😂😂 والا

ماخانوماچون نسبتا احساسی هستیم فک میکنیم مردابااین چیزا حال میکنن..منکه یه خانومم دوباربیشتر دوست دارم بشنوم بار سوم میخوابونم دهنش چ برسه به بدبخت مردا😂😂😂

خدایاشکرت
عه😍مرسی❤🙏

😄❤❤😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738