2733
2739
نميدونم عزيزم من هم اين رو شنيدم ولي فعلا جنسيت توي nt معلوم نبود ولي سر دخترم من فقط اوايل بارداري ...

انشالله که نی نیتون صحیح و سالم به دنیا بیاد و اگه پسر دوست داری یه داداش واسه دخترتون بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جفت سر راهی یعنی چی?? از کجا میفهمید ?? 

عزيزم من هم دكترم گفت فهميدم توي سونوي nt مشخص شد جفتم قدامي مارژينال بود و دكترم گفت يعني سرراهي فكر كنم يعني جفت جلوي جنين قرار داره يعني اول جفت هست بعد جنين به همين خاطر بايد خيلي مراقب ضربه و اينجور چيزها باشيم ، من سر دخترم جفتم خلفي بود كه بهترين نوع جفت هست يعني پشت جنين واقع شده .

انشالله که نی نیتون صحیح و سالم به دنیا بیاد و اگه پسر دوست داری یه داداش واسه دخترتون بیاد

ممنون عزيزم ، برام فرقي واقعا نميكنه ان شا الله فقط سالم و صالح بياد توي آغوشم و اين حس زيبا قسمت همه كساني كه در انتظار داشتن فرزندي سالم و صالح هستن بشه .

2728
عزيزم من هم دكترم گفت فهميدم توي سونوي nt مشخص شد جفتم قدامي مارژينال بود و دكترم گفت يعني سرراهي فك ...

منم جفتم قدامیه ،،،یعنی سرراهییییی? 

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد