2733
2734
عنوان

دلم هوای حرمامام رضا را کرده .

| مشاهده متن کامل بحث + 2095 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مشهدیم اما ساکن تهران
از خونه بابام تا حرم یک اتوبوس بود جلوی حرم ترمز
از خونم که بیرون میاومدی تا گنبد رو ببینی دو تا سه دقیقه‏!‏
دلم که میگرفت پنج سال پیش خرجش پنجاه تا تک تومن بود تا برسم تو صحنش
اینجا که دلم میگیره چشمام رو میبندم و خودم رو تو اتوبوس میبینم که دارم میرم حرمش
با این حال خدا رو شکر سالی چند بار میطلبتمون
وااااااااااااااای فاطمه جان چقدر از نوشته ات خوشم اومد: "راستش به نظر من همونجوری که لباس و غذا برا انسان لازمه غذای روح هم برامون لازمه
من واقعا روحم احتیاج به معنویت داره قلبم خیلی کدر شده باید ببرم پیش آقا تا برا سال جدید یه نظری به قلب تاریکم بکنه بلکه یکم نور بپاشه به این قلب تا از سیاهیش کم بشه
خونه قلبم خونه تکونی میخواد"

فاطمه جان، آزاده جان و باقی دوستان لطفا برای همه ما دعا کنید.
منم اساسی دلم کدر شده... واقعا معنویت لازم دارم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام من هفته پیش این موقع تو حرم امام رضا بودم. دلم خیلی گرفته بود رفتم مشهدو برگشتم حسابی انرژی گرفتم
خدایا ، یا نوری بیفکن یا توری ، ماهی کوچکت از تاریکی این اقیانوس می ترسد.
شماره تلفن 05112003334 شماره مستقیم حرم امام رضا علیه السلام است که پس از تماس شما را به میکروفنهای نصب شده در داخل حرم مطهر متصل میکند. ضمنا شما میتوانید از طریق وبسایت http://www.razavi.tv به صورت شبانه روزی به دوربین های نصب شده در ضریح منوره، صحن جمهوری و صحن انقلاب متصل شوید.برای اتصال به این دوربینها باید از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید
......
وای فهیمه جان چه احساس خوبی... خوشا به سعادتت که برای بیست و چند سال هم شده( احتمالا) این امکان رو داشتی که ظرف چند دقیقه روبروی گنبد آقا باشی... من خیلی خانواده دوستم اما تنها به خاطر امام رضا حاضرم یه جوری گذرم به مشهد بیوفته و لااقل برای مدتی هم شده مجاور بشم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام...خدارا شکر رفتیم و برگشتیم...یاد همتون هم بودم.مامان 65 با اینکه الان پیامت راخوندم خیلی یاد تو و مامان گلی عزیز بودم.
محبوب شب اسمتا دو سه بار بردم.امیدوارم به زودی همتون برید.
2706