2737
2734
عنوان

فردا دوستامو عصرونه دعوت کردم😟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 28 پست
سالادالویه و کاهو ترشی و نون پنیر سبزی با تخمه و آجیل. ولی من دوستم که میاد خونمون فقط چیپس و ما ...

خوب شد یادم  انداختی چیپس و ماستم بگیرم الویه هم درست مبکنم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی وارد شدن یا قهوه بده یا نسکافه تو هوای سرد میچسبه،یه الویه درست کن یا کیک ،ژله هم  جالب میشه برای هرکسی تو ظرف های کوچیک درست کنی ،چیپس و پفک و تخمه و میوه هم که باشه عالی میشه😊خوش بگذره😎

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2728
وقتی وارد شدن یا قهوه بده یا نسکافه تو هوای سرد میچسبه،یه الویه درست کن یا کیک ،ژله هم  جالب می ...

خب پس الویه و ژله 

کیک و چیپس و پفک و ماست موسیر و میوه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
من دوستام میان عصرونه میگن چیزی درست نکن برامون چیپس و پفک بگیر با تخمه میخوریم و غیبت میکنیم 😂😂😂

مونیکا جون خوبب زندگیت و به راهه

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 
آش رشته راحت و عالی

سبزی اشی ندارم رشته ندارم وقتم ندارم

هنوز خونه رو هم تمیز نکردم😣😣

2740
کیک بگیر از بی بی با چایی و قهوه 😊😊اگرم اهل غذا هستن آش بگیر از بیرون😊

احتمالا باید همه رو از بیرون بگیرم چون وقت نمیشه درست کنم

اخه تولد یکیشونه انگار میخاد کیک بخره بیاره نمیدونم خودم درست کنم یااون میاره روم نمیشه بپرسم ازش

خب بهش بگو گلم من میخوام برات کیک درست کنم برا تولدت نظرت چیه اینجوری میفهمی برنامش چیه

خب بهش بگو گلم من میخوام برات کیک درست کنم برا تولدت نظرت چیه اینجوری میفهمی برنامش چیه

گفتم بهش کفت باشه درست کن فکر کنم کلا برنامه ای نداشت کیک بخره😂😂