2737
2739
عنوان

اذان

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 44 پست
براي زندگي من هم دعا كنيد براي همتون دعا كردم كه حاجت روا بشيد زندگي من در حال نابودي برام دعا كنيد

براتون توحيد خوندم عزيزم ان شاالله حاجت روا🙏🏽🌹❤️

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
لطفا برای نی نی دارشدن تمام منتظران از جمله ی خانم محترم دعا کنین  الهی خیر ببینین

حنا سلام ديشب توحيد خوندم برا سحر و يكي برا شما و يكي برا اون خانوم اقاهه هم خوندم🌹❤️

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالتون نزدیکای اذان بیدارید برای منم دعا کنید نمازم رو اول وقت بخونم تازگیها خیلی سست وتنبل شدم نمیتونم نمازهام رو سر وقت بخونم مخصوصا نماز صبحم رو التماس دعا دارم مهناز از رشت

خوش به حالتون نزدیکای اذان بیدارید برای منم دعا کنید نمازم رو اول وقت بخونم تازگیها خیلی سست وتنبل ش ...

ان شاالله حاجت روا عزيزم سر نمازاتون منو هم دعا كنيد حاجت روا بشم🙏🏽🌹❤️

2731
ان شاالله حاجت روا عزيزم سر نمازاتون منو هم دعا كنيد حاجت روا بشم🙏🏽🌹❤️

قربونت عزیزم با این نماز دست وپا شکسته اگه خدا صدای ما رو شنید چشم ایشالا که به همه حاجتهاتون برسید شما هم برای ما دعا کنید❤❤❤

قربونت عزیزم با این نماز دست وپا شکسته اگه خدا صدای ما رو شنید چشم ایشالا که به همه حاجتهاتون برسید ...

ممنونم عزيزم خدا صداي همه بنده هاش رو ميشنوه🌹❤️

ممنونم عزيزم خدا صداي همه بنده هاش رو ميشنوه🌹❤️

خواهش میکنم آره صدای همه رو میشنوه ولی اونایی که پیشش مقرب تر هستن نظر ویژه ای داره اون آدمهای خاص برامون دعا کنن خدا زودتر به ما نظر میکنه🤗😊

حنا سلام ديشب توحيد خوندم برا سحر و يكي برا شما و يكي برا اون خانوم اقاهه هم خوندم🌹❤️

سلام صبح تون بخیرالهی خیر ببینین ممنونم .اگه قابل باشم ب نیت حاجتروایتون آیت الکرسی ،سوره قدرو کوثر وتوحید خوندم الهی دل مهربونتون ب عالیترین نحو وبزودی زود شاد بشه الهی آمین🌷🌷🌷🌷🌷

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2740
سلام صبح تون بخیرالهی خیر ببینین ممنونم .اگه قابل باشم ب نیت حاجتروایتون آیت الکرسی ،سوره قدرو کوثر ...

ممنونم عزيزم خدا از دهنتون بشنوه ❤️🌹🙏🏽

ممنونم عزيزم خدا از دهنتون بشنوه ❤️🌹🙏🏽

الهی بزودی زود خوش خبر باشین 🌷🌷🌷

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی بزودی زود خوش خبر باشین 🌷🌷🌷

ممنونم عزيزم ان شاالله الان هم تو تاپيك اخريم حمد خوندم براي شما و سحر و اون خانوم اقاهه خوندم ❤️🌹🙏🏽

الهی خیر ببینین من هم همین الان برای شما سه بار حمد می خونم الهی حاجترواشین ب عالیترین نحو الهی آمین🌸🌸🌸

الهی خیر ببینین من هم همین الان برای شما سه بار حمد می خونم الهی حاجترواشین ب عالیترین نحو الهی آمین ...

ممنونم عزيزم لطف كردين خدا از دهنتون بشنوه❤️🌹🙏🏽

ممنونم عزيزم لطف كردين خدا از دهنتون بشنوه❤️🌹🙏🏽

الهی از جمیع بلایا محفوظ باشین الهی آمین💐💐💐

الهی از جمیع بلایا محفوظ باشین الهی آمین💐💐💐

ممنونم عزيزم❤️🌹

2706