2733
2739
عنوان

دلم گرفته امروز چرا یه بچه ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2845 بازدید | 62 پست
منم ی همسایه داشتم باهم عروسی گرفتیم اون بعد من بود الان بچش دوسالشه همیشه از خاطرات بارداری و بچه د ...

اره عزیزم این ادما انثد بی ادبن خودشدن فهم ندارن ادب ندارن نمیدونن حرفشون یه مشت مزخرقه تحویل میدن.من همکارم هی میگه از بچه هی میگه...بخدا انگار یه قلبم کارد میزنن.میگه یکی ببچه دنسا ییار میخوای زنگوله پای تابوتت شه مگه.چقد اخه یی ادب.تو بچه نداذی سختت نیس...ازین اراجیف.خدا به دردم برس

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
اره عزیزم این ادما انثد بی ادبن خودشدن فهم ندارن ادب ندارن نمیدونن حرفشون یه مشت مزخرقه تحویل میدن.م ...

همین همسایم مطلقه بوده شده الان زن پسرعموم من هیچ وقت دوست نداشتم بزنم تو سرش این قضیه رو چون که من از ایندم باخبر نیستم نمیدونم سرنوشت خودم یا دخترم در اینده یا خواهرم چی میشه که من بیام اینو بزنم تو سرش و اصلا هم این کار از روی دلخوشی نیست وقتی مجبور میشی باید طلاق بگیری ولی این با پر رویی و بی رحمیش هرچی دلش خواست و تهمت زد منم دیگه نتونستم تحمل کنم ی چی براش گفتم حالا شما هم وقتی میگه از این حرفا وسط حرف زدنش بلندشو یا گوشیتو بردار سرگرم شو یا حرفشو قطع کن ی چیز دیگه بگو اگه ادم باشه میفهمه دیگه نمیگه ولی اگع دوباره تکرار کرد مستقیم بگو من خوشم نمیاد تو اینجوری میگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حکیم خیراندیش:نان باروری برای مردان
سفیده تخم‌مرغ خروس دار ۴۰ عدد 
پودر نخود و روغن زیتون و ادویه های گرم ،فلفل کمتر 
نان درست کنید و هفت قسمت کنید و هفت روز آقا بخوره .
با این نان اسپرهای صفر هم  تولید اسپرم میکنن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.