2733
2734
عنوان

کی چشم سومش بازه 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 57 پست

چشم سوم از نظر مکانی شنیدم میگن جایی بین دو ابرو هست ( از بعد روحی نه مادی) و باز شدنش باعث میشه ذات واقعی آدمای اطراف، رفت و آمد اجنه و باقی اتفاقات ماورایی رو ببینی و بخاطر اینه که میگن عواقب بد داره. چون دیگه نمیتونی مثل بقیه نرمال زندگی کنی 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای همین هر کسی نمیتونه  من خودمم می ترسم واقعا از نظرم ارزششو   نداره  چون م ...

واقعا ترسناکه.چیزای اطرافتو ببینی به چه قیمتی اخه.به هم خوردن نظم زندگی ارزششو نداره.دوتا چشم داریم بسه دیگه

2728
شما این تمرینارو انجام دادید؟ نتیجه گرفتید؟

من دومين مورد رو خيلي انجام ميدم 

مخصوصا با گلهاي قالي،ابر، سايه و...حسم فوق العاده قوي هست 

كارايي كه شوهرمانجام ميده رو بدون اينكه بگه ميفمم 

بطوريكه شوهرم ميگه تو چطوري ميفهمي چه اتفاقي ميفته !!

يا حسم نسبت به اطرافياني كه دورو هستن و .... خيلي زود متوجه ميشم

2740

من گُز سومم بازه. میخوای؟ 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
میسه بگزی برام؟

اوخ ببخسید

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.