2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه ارسالش چقده؟

ده تا دوازده گلم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2731
دقیقا شوهر منم همچی داره نمیدونم چی بگیرم😂 تازه باز اسفند تولدشه اونم نمیدونم چی بگیرم گیر افتادی ...

😂😂😂

شوهر من ۲۱ بهمن تولدشه، ۲۵ بهمن ولنتاین، ۳۰ بهمن سالگرد عقدمون

عزیزم واسه همینه که زدم به بی خیالی😂😂

زورم نمیرسه والا

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
چیزی نگفتی عزیزم میگم واسه اقایون ادم نمیدونه غیر اینا چی میشه خرید😐😀 ولی واسه خانوما کلی چیز ...

ارع😂.عطر و ست کمربند و کیف.جا سویچی.پلاک.کفش.کروات .خیلی پیزایه دیگم میشه خرید ‌.لباس زیر .

من روز مرد نمیدونستم برا پدرشوهرم چی بگیرم همه دختراش و پسراش کت و شلوار و کفش و اینا خریدن شوهرمم کت و شلوار خرید .گفتم من خاص باشم با دخترش رفتم لباس زیر و لباس خونگی گرفتم .😂کلیم تشکر کرد .حالا اون کت و شلوارا استفاده نمیکنه ولی لباسا منو استفاده کرده😂حتی شورتو😌

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
😂😂😂 شوهر من ۲۱ بهمن تولدشه، ۲۵ بهمن ولنتاین، ۳۰ بهمن سالگرد عقدمون عزیزم واسه همینه که زدم به ب ...

اووو ب نظرم از ۲۰ بهمن ب اونور دعوا کن باهاش برو خونه مامانت😐😂😂😂

از من وضعت بدتره😂😂😂

2740
اووو ب نظرم از ۲۰ بهمن ب اونور دعوا کن باهاش برو خونه مامانت😐😂😂😂 از من وضعت بدتره😂😂😂

😂😂😂 آره باید همینکارو کنم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹