2737
2734
منم پیش پریسا حکیمی رفتم اتفاقا و واقعا راضیم کارشون حرف نداره از ظرافت دیگه نگم براتون 👍

خوب عکس ابروهاتو بذار عزیزم🌷

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
معلومه فیبروز بهتره 

تاپیک برا سال ۹۷

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیش پریسا حکیمی رفتم توی سعادت آباد هست شماره شو میزارم برات  ٠۹۱٠۶۳۸۴۵۳۵

میشه عکس ابروهاتو بذاری هزینه اش چقد شد

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2728
میگن اصلا دردنداره که من ازهمینش میترسم

اره واقعا درد نداره.چون قبلش پماد بی حسی میزنه.من فیبروز زدم خیلی هم راضی ام.فرقش با هاشور اینه که ظریف تره ینی تارهایی نازک شبیه موهای ابروی خودت.خیلی طبیعی تره تا هاشور

دخترم تموم زندگیمه.تو زندگیم زیادسختی کشیدم ولی همیشه سعی کردم لبخندبزنم.خیلی جاها شکستم ولی سکوت کردم چون دلم نیومد دل طرف مقابلمو بشکنم.هرکسی الان داره امضامومیخونه واسش یه دل خوش ویه آرامش عمیق آرزو میکنم.ممنون میشم یه صلوات بخاطر دخترم وخوشبختیه من ،مهمون دلم کنی🥰😍.انشالله هرچی واسم دعاکردی خدا صدبرابرشو بهت ببخشه
2738
خب چرا الان بالا اومده

اون خانم تازه کامنت گذاشته که تبلیغ کنه تاپیک بروز شده

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
اون خانم تازه کامنت گذاشته که تبلیغ کنه تاپیک بروز شده

اها که اینطور

من فیبروز انجام دادم تقریبا ۷ ماه پیش حتی ترمیم هم نرفتم ولی هنوز مونده من چون خود ابروهام کلفت بود داخل ابروم کشبده یکم کلفت تر دیده میشه وگرنه خیلی خوب بود

ولی هفت ماه پیش تخفیف زده بود پونصد تومن گرفت

خانم ساناز خلجی کارشون عاالی هست  فیبروز ، خط چشم و میکروشیدینگ پیششون انجام دادم مواد اصلی  واسم کار کرد خیییلی راضیم قصرودشت هستن شمارشو میذارم واستون 

۰۹۰۱۷۹۹۰۶۹۳

سلام عزیزم من انجام دادم 

عالیه البته فرم ابروم خیلی خوب بود فقط موی خیلی کمی داشتم 

این کار رو کردم خیلی خوبه 

ببین هاشور همون فیبروز 

فرقی نداره فقط خواستی بزنی بگو میخام خیلی طبیعی و ظریف بشه

البته من رفتم پیش خانم رجبی 

کارش رو دوست داشنم خودشم خیلی وسواس برای جفت کردن ابروها داشت 

شمارشم اینه ۰۹۱۳۳۰۶۰۴۷۵

من هم هاشور زدم هم فیبروز

فیبروزم پیش یاسمن رییسی بود. اصلا راضی نبودم، سر یک هفته کل پوستم با رنگ ها بلند شد. بعد یک ماه تقریبا یه خط خیلی کمرنگ فقط در جاهایی که عمیقتر زده بودن. هزینشم بیشتر از جاهلی دیگه شارژ میکنن.

هاشورم قبلش زده بودم، پیش کسی که معروفم نبود، به مراتب ماندگارتر و قشنگتر شد.