2737
2734
عنوان

ذرت مکزیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 26 پست
آره فله ای هست من میگیرم تو خونه درست میکنم.

سسش رو چجوری درست میکنی عزیزم

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خداااا من ذرت هوس کردم بخداا 😅

ای جانم😅

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2731
عشق من ذرت مکزیکی با سس فراوون تند 😩😩😩😧😧😧

اره خوشمزس😅😍

2740
من خودم تابستون که فصل ذرت تازه هست میخرم دون میکنم میزارم فریزر برای غذا وحتی درست کردن ذرت مکزیکی ...

دون کردنش راحته؟ نپخته دون میکنی عزیزم؟

دون کردنش راحته؟ نپخته دون میکنی عزیزم؟

آره عزیزم وقی ذرت تازه هست رو راحت میشه دون کرد اول دو ردیف تا بالا رو دونه دونه میکنم جا که باز کرد راحت بقیه اش از غلاف جدا میشه .نپخته دون میکنم و موقع استفاده میپزم

آره عزیزم وقی ذرت تازه هست رو راحت میشه دون کرد اول دو ردیف تا بالا رو دونه دونه میکنم جا که باز کرد ...

مرسی عزیزم❤