2737
2734
من از اول مرسی بستم دیگه پوشک دیگه به بچم نمی سازه .پشتش دونه قرمز می زنه و می خاره

عزیزم تا ب پوشک جدید عادت کنن طول میکشه من اول مولفیکس میبستم دیدم پاهاش ب شدت میسوزه بعد پریما بستم هیچ پوشکی نمیساخت بعد دیدم گرونه وسعم نمیرسه مای بی بی خریدم همزمان با هر بار تعویض قشنگ پاشو زینک اکساید میزدم  بعد از اون مرسی بستم با همین روش بعدم ک الان ببم میبندم دیگه مشکلی ایجاد نشده خداروشکر

عزیزم تا ب پوشک جدید عادت کنن طول میکشه من اول مولفیکس میبستم دیدم پاهاش ب شدت میسوزه بعد پریما بستم ...

حدود دو ماه  مولفیکس و نستا بستم بچم خیلی اذیت شد

الانم باز دوباره می خوام  یه بسته مای بی بی بگیرم ببینم بهش می سازه

باید زینک بزنم ببینم چطور می شه

می شه دعا کنین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدود دو ماه  مولفیکس و نستا بستم بچم خیلی اذیت شد الانم باز دوباره می خوام  یه بسته مای ب ...

انشالله خوب باشه یکم زودتر از قبلم عوضش کن یه هفته ی اول ک پوشکشو عوض کردی شبها هم ک طولانی تره  از مارک قبلیش ببند تا عادت کنه

2731
حدود دو ماه  مولفیکس و نستا بستم بچم خیلی اذیت شد الانم باز دوباره می خوام  یه بسته مای ب ...

من قبلا پریما ترک برا دخترم استفاده می‌کردم ولی الان مای بی‌بی. واقعا مای بی‌بی کیفیتش عالیه. دختر من ازبین پوشکای به ببم حساسیت داره. عزیزم جان ب ب هم قیمتش خوبه ازبین ترکا. جنسش خوبه. یه چیزی مث مای بی‌بی. 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

مارک اوبیبی ارزونه من نوزادی خریدم بسته ایی 11 تومن 20 تا داشت

مارک کوکومی هم 11 تومنه

طوبی هم بسته ایی 14 تومن

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2740
الانم بارلی استفاده میکنم راضی هستم هم ارزونه به نسبت بقیه هم کیفیتش خوبه از کانال میخرم میاره دم در ...

این ماهم  از دیوار مرسی گرفتم.بسته ای ۵۶ نسبت به بازار عالیه

می شه دعا کنین 
مارک اوبیبی ارزونه من نوزادی خریدم بسته ایی 11 تومن 20 تا داشت مارک کوکومی هم 11 تومنه طوبی هم بست ...

چقد ارزون اینا خوبن؟به بچه میسازه؟واقعا مشکلی ندارن ک انقد ارزونن؟

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
چقد ارزون اینا خوبن؟به بچه میسازه؟واقعا مشکلی ندارن ک انقد ارزونن؟

خواهرم 2ساله استفاده میکنه مشکلی پیش نیومد

منم دارم همین مارک ها رو میخرم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢