2733
2739
نه نيستم كم خون بود قبلا قرار شنبه ببرم كلا چكاب اخه واقعا دارم رواني ميشم

کم خونی باعث بدخلقی بچه میشه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
مادرشدن = صبر زیاااااااد من هروقت که کلافه میشم فقط یاد این میافتم که این دوران گذراست وبچه ها خیلی ...

درسته اما وقتي بچه از صبح بيدار ميشه تا شب موقع خواب فقط جيغ و بهونه ايت مادر كم مياره

من فكر نميكردم ي روز اينقدر اذيت بشم پشيمون بشم از بچه اوردن من از بدو تولدش دارم تحمل ميكنم منتظر روزين ك اروم بشه اما الان ٣سال تموم نميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسته اما وقتي بچه از صبح بيدار ميشه تا شب موقع خواب فقط جيغ و بهونه ايت مادر كم مياره من فكر نميكر ...

آخخخخخی عزززیزززم آره درکت میکنم واقعا سخته☹☹☹

ولی من برعکس تو مشکل رفتاری ندارم یعنی پسرم اهل جیغ وداد یا لجبازی نیست اما با پی پی کردنش مشکل دارم اصلا بهم نمیگه حواسم بهش نباشه میره یواشکی یه جا تو شورتش میکنه!!!! به خاطر همین اکثرا بیرون یا مهمونیا کوفتم میشه نمیدونم چیکارکنم☹☹☹

اره ميدونم اما مشكل رفلاكس شديد داره اهن بهش نميسازه دل پيچه ميشه منتظرم يك بهمن دكترش بياد ببرمش&n ...

پسرمنم رفلکس شدید داشت فرامکس دکترش داد هنوزم میدم.شما چی میدی

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2738
من فرامكس سوييت ايرون فروگلوبين همه رو دادم اما نفخ ميكنه ديگه ادامه ندادم

تاحالا نشنیدم کسی بگه قطره اهن نفاخ

تغذیه خودتو دقت داری؟خیلی مهمه بادگلوهای مکررشو میگیری ؟

تاحالا نشنیدم کسی بگه قطره اهن نفاخ تغذیه خودتو دقت داری؟خیلی مهمه بادگلوهای مکررشو میگیری ؟

مگه بچه دو سال و نيم بايد باد گلو گرفت

دختر من حساس ب اهن

همه ك ي جور علائم ندارن يه دليلش نفخ و يبوست ك اكثرا اينجورين

مگه بچه دو سال و نيم بايد باد گلو گرفت دختر من حساس ب اهن همه ك ي جور علائم ندارن يه دليلش نفخ و ي ...

خخ عزیزم با ی تاپیک ک نی نیش زیر ی سال بود اشتباه گرفتم .