2737
2734
عنوان

تاپیک گوشت اعصابمو خیلی بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 65 پست
با شما حرف زدن بی فایدس جواب نمیدم

نه حرف زدن با تو خوبه

بی فرهنگ عقده ای

برو ب مصرف بالات برس

تاپیک زدم از درد دلم کم شه

دیدم واقعا بعضیا همچنان اصرار بر بی شعوری دارن

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم حقوقش بعضی ماها ۱۵۰۰ ۵۰۰ قسمت مستقیم از حقوق میره. ۴۰۰ هم خودمون جدا میریزیم حساب برای قس ...

شرایط هممون تقریبا همین شده ، فعلا که اینه چیکار می شه کرد، یه عده خیلی کمیم وضعشون خوبه ولی اکثریت تحت فشارن

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
عزیزم شاید میخورند. خب نفرات باشه و بخوای پر باشه و کم نزاری میشه

بخورن نوش جونشون دیگه گفتن نداره ، مثلا الان من بگم روزی ۱۰ کیلو گوشت می‌خورم یا اصلا نمی خورم تو زندگی کی تاثیر داره، کساییم که تحت تاثیر این حرفا قرار می گیرن و غصه می خورن که اینا دارن و ما نداریم اشتباه محض می کنن، من خودمو با شرایط و پولم‌ می سنجم‌نه با دیگران

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2731

ببخشيدا تقصير خودشونه اين مدل تاپيكايي ميزنن

خوب ميپرسه ١ كيلو گوشت رو تو يكماه مصرف كردم خوبه يا نه؟

معلومه با نظرات متفاوتي روبرو ميشه هركسي مياد ميزان مصرفشو ميگه!

اين چه مدل تاپيكيه خب مصرف كردن يا نكردن ما چه دردي از تو دوا ميكنه؟!

نوشته بود هر وعده سه بسته میریزم😐😐😐🙄🙄🙄 خب ما چیکار کنیمممممم

خخخخ اونکه اینقد وصعش خوبه چرا بسته هاشو بزرگ نمیگیره از اول ک مجبوره سه تا بزارهههه

واقعا ادم تو خلقت اینطور ادما میمونه