2733
2734
عنوان

شوهرم بعد مدتها اومد چه چیزها که ازش ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 320054 بازدید | 446 پست
خداروشکر داره... با جزییات نگفتم آخه گفتن داستان وار میگی

خداروشکر چی؟

ک دارا هستش؟

خداروشکر ک انقد خر گیر آوردیمون ک ساعت ۱ شب قصه ما ب سر رسید کلاغه ب خونش رسید میگی 

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین من انقد منفی نگر شدم یه مدته.همش گوشیه شوهرمو چک میکنم هرررر روز میره دسشویی میره دوش چک میکنم ...

خداشاهده اینجا انقدر دروغ خوندم تهش دیدیم طرف اصلا مرده .اصلا باور نکنین .کسی که خیانت میبینه انقدر حال روحیش داغونه که به داستان سرایی و تایپ نمیرسه انقدر دستاش میلرزه که نمیتونه چیزی تایپ کنه عزیزم اونم انقدر شیک و داستان طوری

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2728

میگم شما همون خانوم نیستی ک چن هفته پیش تاپیک زدین گفتین کرود هستید بعد گفتی شوهرت یجای دیگس گفتم حتما باهاش برو یا ب خانوادش بگو و اینا؟

فک کنم غاتی کردم😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
امیدوارم واقعا سرکاری باشه من با شنیدنش قلبم درد گرفت اونوقت شما یه روزه این موضوع رو با شوهرت حل کر ...

واسه همه غیرقابل باوره ولی باز یه سریامیان میگن قضاوت نکنید برید از تاپیک بیرون🤨 کاااااااااااملا ساختگی 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
خداروشکر چی؟ ک دارا هستش؟ خداروشکر ک انقد خر گیر آوردیمون ک ساعت ۱ شب قصه ما ب سر رسید کلاغه ب خون ...

وااای 

به خدا وقتی این پستارو میخونم که میگن دروغه حالم بهتر میشه

خدا کنه دروغ باشه 

من قلبم مریضه

ناراحتی برام ممنوعه 

انقدر بهم فشار اومده که دست چپم سر شده😭😭😭

🌸❤️ کاربر درسای اسبق، وروجک سابق و دری فعلی هستم😂😂 ❤️🌸
بدرود

کار خوبی کردی عزیزم

خانواده ت هم نفهمن بهتره رو پای خودت وایسا و زندیگتو مدیریت کن

انشالله به حق اقا امام حسین زنگیت به روال عادی و برگرده و ارامش به زندگیت برگرده عزیزدلم

ارزوی لبخند و خوشیارو برات دارم  

پیاممو ندیدی عزیز

اگر تاپیکت واقعیه؛فقط و فقط بشین سر زندگیت...حرف اینارم گوش نده ک طلاق بگیر طلاق بگیر!بشین مشکلو حل ...

دقیقا مگه طلاق الکیه به قول يه دوست که از شوهرش بدترین خیانتا رو دیده بود ميگفت طلاق فقط يه باتلاقه، اگه عز این جدا شی به نظرت تا کی ميتوني تنها زندگی کنی یا مثلا مرد بعدی خیلی بهتره از این شوهرت 

نه بخدا