2733
2734
عنوان

بالاخره استراحتم مطلق باشه یا نسبی؟ گیج شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان بچه دارین؟  پارکی کیسه اب از استراحت نکردن بود؟

بله شکره خداپسرم چهارده ماهشه هیچی دیگه کیسه ابم نشتی داشته منم به دکترمیگفتم اونم میفرستادسونوکه اولامعلوم نبودهفته ۳۶ معلوم شدسونوگفت کیسه ابت حداقله بچمم وزنش کم بودکه یه هفته بعدش تکوناش کم شدرفتم بایوفیزیکال گفت حرکتش کمه خطرناکه که ۳۷ هفته سزارین شدم بچم ۲۵۰۰ بودوزنش که مریض شدده روزش بود هفده روز ان ای سیوبستری شدبااون بخیه هاپدرم دراومددیگه متنفرمممم ازاینکه حامله بشم

بله شکره خداپسرم چهارده ماهشه هیچی دیگه کیسه ابم نشتی داشته منم به دکترمیگفتم اونم میفرستادسونوکه او ...

خداروشکرر. خیالم راحت شد... 

والا منم ازون روزایی که شما میگی تجربه کردم... پسرم 34 هفتگی دنیا اومد.. کیسه ابم بدون هیچ علایمی پاره شد.. پسرم 3 روز nicu  بود.. وزنشم 2200 بود

خلاصه خیلی سختی کشیدم

ازخدا میخام اینم سلامت بهم ببخشه

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون