2733
2739
عنوان

خانومای جنوبی میشه بیایید. در مورد ماهی سوال دارم🐟🐟🐠🐠

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 35 پست
مگه الان موقع صید نیست؟ الان که باید قیمتا کمتر باشه نه؟

ماهی از وقتی این ژاپنیا اومدن تودریامون یه مدتی نیس یه مدتیم هست،مثله قبلادیگع نیس گاهی اوقات اصن هیچکدوم ازمغازه ماهی فروشا ماهی ندارن ولی فعلا خداروشکر بگی نگی هست

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
خوشبحالت. همیشه ماهی میخوری. من هلاک ماهی هستم نهایت هفتهای 1 وعده بخورم😋

خخخ 😂

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی از وقتی این ژاپنیا اومدن تودریامون یه مدتی نیس یه مدتیم هست،مثله قبلادیگع نیس گاهی اوقات اصن هی ...

ای وای. خدا ازشون نگذره که گذاشتن همه دنیا هر چی که خواستن بکنن ببرن.

انشالله پولتون برکت داشته باشه. ممنون از کمکت عزیزم.

😍😍😍😍😍
ای وای. خدا ازشون نگذره که گذاشتن همه دنیا هر چی که خواستن بکنن ببرن. انشالله پولتون برکت داشته باش ...

ممنون عزیزم😘

2731
ابادان چطوره؟ ممنون کمکم کنی عزیزم.

واسه ادویه عزیزم باید بری امیری  شعب ادویه جلالی خیابون امام پررررره

واسه ماهی ، بازار بزرگ ماهی فروشای ابادان لب ساحله کنار مجتمع تجاری مرکزی که اونم باز نزدیک به ادویه فروشاست

کلا بهترین جای ابادان امیری هستش