2752
2734
عنوان

کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 18 پست
رویا من دوساعت پیش شروع کردم تاپیک جداییتو خوندم  واقعا خدا قوت داری  انشاالله ک خوشبختو ...

ممنونم عزززیزم....خداروشکر خوشبختم فقط این حامله نشدنم یکم ناراحتم میکنه....راستش دکتر رفتم تو شهر خودمون دکتر خیلی خوبیه...بهم گفت زخم شدید داری و یه هفته ای دارو داد مرتب استفاده کردم.. کفت ماه بعد بعد پاکی بیا میخام تو رحمت کورتون تزریق کنم خیلی میترسم ولی باز چاره ندارم.امروز متاسفانه باز پریود شدم و خیلی ناراحت شدم.شوهرم میگه اگه خدا بده میگیریم بچه...میگه عجله نکن .ولی من خودم خیلی میخام

رویا من دوساعت پیش شروع کردم تاپیک جداییتو خوندم  واقعا خدا قوت داری  انشاالله ک خوشبختو ...

خانمی جون ان شالله خدا هم دلتو شاد کنه و یه نینی خوشگل بهت  بده که قطعا میده ولی ماها عجله داریم.....عزیزم من الان اهن با فولیک اسید و ویتامین دی میخورم.....که دکترم داده....ویتامین هایی که تو گفتی هم خوبه میخرم و استفاده میکنم.به امید مامان شدنمون دوست خوبم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزززیزم....خداروشکر خوشبختم فقط این حامله نشدنم یکم ناراحتم میکنه....راستش دکتر رفتم تو شهر خ ...

خداروشکر ک خوشبختی 

عزیزم خیلی همسرت خوبه ک درکت میکنه همسر منم خیلی خوبه ارومم میکنه خدا خودش تو دامن همه منتظرا بزاره قربونت برم انشاالله زودی بیای تاپیک بارداریتو بزاری و تیکربارداریتو ببینم

میشه برام دعا کنین خدا بهم یه نی نی سالم بده خداخیرتون بده
خانمی جون ان شالله خدا هم دلتو شاد کنه و یه نینی خوشگل بهت  بده که قطعا میده ولی ماها عجله داری ...

قطعا خدا دلمونو شاد میکنه این یه امتحانه انشاالله خودش کمکون کنه 

اره عزیزم ویتامین هارو بخور خیلی خوبن 

انشاالله همیشه خوش بختو عاقبت بخیر شی عزیزم

میشه برام دعا کنین خدا بهم یه نی نی سالم بده خداخیرتون بده
2731