2733
2734
عنوان

آموزش بافتنی

| مشاهده متن کامل بحث + 11767 بازدید | 94 پست
سلام ممنون از جوابتون ولی سوال منو بد متوجه شدین رج اول اخر جمله از ..... نقطه استفاده شده این .... ...

سلام صبح بخیر 

خواهش میکنم عزیزم ببخشید 

این قسمت رو تکرار میکنید * -۹زیر-۱۹دانه* رو-۹زیر

۱۰ دونه اخر که موند  رو از رو می بافید 

که این ۱۰ دونه اخر با ۱۰ دونه اول کنار هم  دوخت میخوره 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الی خانوم ممنون میشم سواله منم ج بدی چجور رنگ کاموا عوض کنم تو بافت مثلا ميخوام از چند رنگ كامو ...

سلام عزیزم صبح بخیر خواهش میکنم خوشحال میشم 

بافت با میل هست یا قلاب

با میل باشه تو بافتت  از هر جا میخوای  رنگشو عوض کنی دونه ای که شروع عوض کردن  کاموا هست رو میبری رو میل دست چپ  و۱۰سانت بیشتر نخشو میچینی

بعد نخ دوم از سرنخ یه۱۰سانت رو میزاری و از داخل دونه ای که هنوز نخ اول بهش وصله رد میکنی میندازی رو میل دست راست   دونه بعدی رو هم با کاموا دوم  

کاموا اولت  که ۱۰سانت هست نخشو  میکشی دونه اش بسته
دوتا نخ که اویزون هستن رو پشت کارت  یه گره ریز میزنی و میچینی

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
۰اصلاحات واصول اولیه بافت جهت یاداوری سر انداختن دونه_کور کردن_ از رو بافتن از زیر بافتن کشبافت ...

عزیزم میشه بیای خصوصی کارت دارم؟!؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2728
عزیزم میشه بیای خصوصی کارت دارم؟!؟ 

جونم عزیزم اومدم