2733
2734
عنوان

ویس های قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 3337 بازدید | 105 پست
عزیزم درخواست دوستی رو قبول کن لطفا تا آیدی بدم ب ام کانالو بفرستی 😊 ممنون

عزیز آدرس کانال هست..کپی کن توی تل گرام برات میاد بالا...😘

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فاطي مهربانم خوبي ني ني ها خوبن سال جديد مبارك 💐 چه خبر از سارا جون؟؟

سلام عزیزم خووبم شکر تو چطوری ،سال نو تو هم مبااارک باشه،نیومدی مگ گرووه تل عزیرم؟؟؟؟؟ هوووم؟؟؟

2731
سلام ممنونم الحمدالله نه خانمي شماها از كي رفتين؟؟

شروع سال جدید عزیزم میای تا لینک گروه رو بدم؟؟؟

2738
خداوکیلی تاثیر داشته؟

من هنوز خودم اولین ویس از اولین جلسه رو گوش کردم و چون مشغله دارم به شکل جدی شروع نکردم. هی امروز فردا میکنم. خودش میگه هر ویس رو بارها و بارها گوش کنین. و خودشم میگه واسه کسایی که مداومت و تمرین میکنن جواب میده. خیلیا ک گوش کردن میان تشکر میکنن و از معجزه هاشون میگن. باید هرروز تمرین کنی ,ولی در حالت کلی تاثیر های کوچکی برای من داشته قانون جذب,واسه همین دوره شو گرفتم تا اصولی بدونم چیکار کنم. 

من هنوز خودم اولین ویس از اولین جلسه رو گوش کردم و چون مشغله دارم به شکل جدی شروع نکردم. هی امروز فر ...

عزیزم چند میدی؟؟؟الان تو کانالش ۸۹۰ ..ارزون بدین منم میخام😊

ولی اون ک تو نرم افزار برات میفرسته مگ میشه سیو کرد؟

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
عزیزم چند میدی؟؟؟الان تو کانالش ۸۹۰ ..ارزون بدین منم میخام😊 ولی اون ک تو نرم افزار برات میفرسته مگ ...

اره, شوهرم فایلاشو برام وارد لپ تاپ کرد, تمام ۹ ماه ویس هاش رو دارم. ۲۰۰ میدم بهت🤔

اره, شوهرم فایلاشو برام وارد لپ تاپ کرد, تمام ۹ ماه ویس هاش رو دارم. ۲۰۰ میدم بهت🤔

باشه عزیزم خبر میدم بهت من میخامممم😍😊

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ویس توکل... ویس کنترل ذهن..ویس فقط الله رو گوش بده..کلا تمام ویس ها عالین ..عالی اینکه از سر شب تا ...

الهی به یاری حق خواسته هات برسی،همچنین پستایی با انرژی مثبت اول صبح به آدم انگیزه میدن بچه ها اینم یجور صدقه هستش

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى
2706