2737
2734
عنوان

ارتودنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 4463 بازدید | 44 پست
خوش   ب حالت 😢من دیگه  خسته  شدم    همش  کنده  میشه   ...

ولی تحمل این روزا  می ارزه به زیبا شدن 😍

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سال و نیمه ارتودنسی دارم

براکت ها رو هیچ وقت عوض نمیکنن

مال منم سفت چسبونده بود کلا یه بار خیلی گوجه سبز خوردم باعث شد یدونه از براکتام بشکنه که اونم یکی دیگه بجاش چسبوند

اصولا اگر رعایت کنی نباید بشکنه

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
پس چجوریه من هرماه میرم برام یه رنگ میزاره ؟😯

اونا کش دور براکته

هر ماه کش ها رو عوض میکنه نه خود براکتو

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2728
من دندونام فاصله داره جنسشم خوب نیست دندونام نمیدونم چیکار کنم برای اول برج یازده میخام برم دنبال ای ...

جنسش خوب نیس با ارتو بدتر میشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
پس چجوریه من هرماه میرم برام یه رنگ میزاره ؟😯

هر ماه سیم و کش رو عوض میکنن

خود براکتا با کامپوزیت روی دندون یکبار همون اول ارتودنسی چسبونده میشن تا آخر ارتودنسی اونا سر جای خودشون ثابت هستن. فقط هر ماه بنا به نیاز شماره ی سیم هر فک ممکنه تغییر کنه که وقتی سیم رو عوض میکنن طبیعتا اون رنگیا که همون کش یا ارینگ هستن عوض میشن 

کش باعث میشه اون سیم که داخل براکتا قرارش دادن سرحال خودش فیکس بشه

2738
خوش   ب حالت 😢من دیگه  خسته  شدم    همش  کنده  میشه   ...

اگر بدرستی قرار داده بشه و شما مراقبت هم کنی، چیز چسبناک یا سفت نخوری، دندون قروچه شبانه نداشته باشی،  و در کل ضربه به براکت نخوره نباید بکنه 

الببببببته براکتی که روی دندونی که قبلا کامپوزیت شده یا روکش شده چسبونده میشه به دفعات ممکنه بکنه

هر ماه سیم و کش رو عوض میکنن خود براکتا با کامپوزیت روی دندون یکبار همون اول ارتودنسی چسبونده میشن ...

من یه دندونم عقبه ینی همه سرجای خودشونن این اون پشته هرکی میدید قبلا میگفت دندونت افتاده خیلی رو زیباییم تاثیر داشت . رفتم ارتودنسی کردم برا همون یدوته. همه رو براکت گزاشتن ب اون یدونه دست نزدن این یکی دندونام اومدن جلو ولی اون سرجاشه از قبل بدتره انگار انقد که این یکیا اومدن جلو . چرا اونو نزاشتن؟

من یه دندونم عقبه ینی همه سرجای خودشونن این اون پشته هرکی میدید قبلا میگفت دندونت افتاده خیلی رو زیب ...

هر پزشکی روش درمانی خودشو داره 

نمیدونم چی مورد نظر ایشون بوده

اما مورد اول اینکه اگر فقط مشکل یک دندون باشه، منطقی تر این هست که از درمان های زیبایی برای اون دندون که عقب قرار گرفته استفاده بشه و اون هم ردیف بقیه دندونا بشه، تا قوس فکی از خارج کامل بشه و زیبا دیده بشه

ولی حالا که ارتو رو شروع کردین، میخوان بقیه دندونا حرکت کنن فضا باز شه برای اون دندون بعد که فضا باز شد اون رو هم حتما روش براکت قرار داده میشه

الان اگر براکت بذارن رو اون اصلا فایده ای نداره

این هم که دندونای دیگه جلو اومدن طبیعی هست، چون دارن فضا باز میکنن،  فضایی که قبلا نبوده که اگر بود اون دندون عقب قرار نمیگرفت 

برای باز شدن فضا هم یا باید دندون ازون فک بکشن یا قوس فکی رو بزرگتر کنن که در واقع دندونا میان جلوتر

من دندونام فاصله داره جنسشم خوب نیست دندونام نمیدونم چیکار کنم برای اول برج یازده میخام برم دنبال ای ...

عزیزم شما چکار کردید برای دندوناتون منم دندونام مث شما جنسش خوب نیست از طرفی هم روی هم قرار نمیگیرن و دندونای جلوم 4 تاش و سیاه شدن درست کردم 

و رو همن حالا موندم با ارتودنسی بدتر دندونام پوسیده تر نمیشن همه رو درست کردم ماشالا😁

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
هر پزشکی روش درمانی خودشو داره  نمیدونم چی مورد نظر ایشون بوده اما مورد اول اینکه اگر فقط مشک ...

دوستم من تازه ارتودنسی کردم ولی برام قالب گیری نکرد،نمبدونم چرا،،براکت ها رو گذاشت فوری بعد از عکس ها

من منم 
من ارتوم یک سال پیش تموم شده و الان پلاک دندون می زارم ، ولی یه بار هم براکتم کنده نشد همه چی هم می ...

سلام شما دندونتون خوب شده راضی بودین دیگ برگشت نکرده؟

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2706