2733
2739
کودک نه ساله بچس بهرحال به نظرم کادوت رو لازم نیست بقیه ببینن کیف کنن، همینکه اون بچه خوشحال شه کاف ...

اون بچه الان ذوق داره که به سن تکلیف رسیده و خانم شده و با بچه های کوچیکترش فرق داره

عروسک ببریم میخوره توذوقش

منم بفکر خود بچه هستم نه بقیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک پیراهن خوشگل دخترانه. چادر چیه می‌خوان بچه رو از ۹ سالگی بقچه‌پیچ کنن! کلاً از مناسبت جشن تکلیف ...

بقچه پیچ 😁

دختر ۹ساله از خداشه چادر سر کنه و مثل خانما باهاش رفتار شه

چه اشکالی داره دختر عفیفه و مومن بار بیاد؟

اونم به خواست خودش😍😍😍😍😍

بقچه پیچ 😁 دختر ۹ساله از خداشه چادر سر کنه و مثل خانما باهاش رفتار شه چه اشکالی داره دختر عفیفه و ...

بله عزیزم هر چی انتخاب خودش باشه. ولی بچه ۹ ساله چه می‌فهمه. خیلی کوچیکه هنوز تازه ۳ ساله که مدرسه می‌ره. باید حداقل ۱۴ سال‌اش بشه که بفهمه چی می‌خواد

2731
بله عزیزم هر چی انتخاب خودش باشه. ولی بچه ۹ ساله چه می‌فهمه. خیلی کوچیکه هنوز تازه ۳ ساله که مدرسه م ...

اخه وقتی دوس داره سرش کنه نمیشه ک بزور ازش گرفت

اگه خودش نخوادزاز یه حرفی

ولی معمولا بچه ها خوششون میاد

اخه وقتی دوس داره سرش کنه نمیشه ک بزور ازش گرفت اگه خودش نخوادزاز یه حرفی ولی معمولا بچه ها خوششون ...

بله معمولاً ذوق دارن

این کتاب رو بهتون پیشنهاد می‌کنم. عالیه. داستان‌های زندگی زنان موفق و تاثیرگذار دنیا رو به زبان ساده برای نوجوانان نوشته. زنان ایرانی هم توشون هست فکر کنم. بهترین کادوئه

2740

اصلا چادر وجانماز نبر چون مدرسه بهشون میده

میتونی نیم ست استیل خوشگل بخری

یایه کتاب درباره حجاب مناسب سنش

یایه بازی فکری جالب

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏