2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😘 این بچه ها را خدا براتون حفظ کنه  ایشالله سالم باشن☺ اونوقت من بعد از بیست وپنج سال سن اتا ...

عزززززیزم 😄😄😄😄مرسی فدات شم 

میخای بیا اینجا تورم اموزش بدم 😂من ی شب مهمون داشتم تا ساعت ۲ شب نشستن فردا صبح ساعت ۹ پدرشوهرم اومد خونمون ...گفت باورم نمیشه دیشب مهمون تو این خونه بود ...حالا مهمونام بچه دار اوووه یعنی تا برن انگار بمب ترکیده بود، اونا رفتن تا ۵ صب گردگیری و تمییز کاری کامل کردم خابیدم ، عادت کردم دیگه ب وضعیت موجود 

😍😍😍😍شما چند قلو دارین مگه ؟ 

چهار تا حدیث کسا برات دلم میخواد بخونم سه تا به نیت بچه ها و یه دونه به نیتِ شما

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
چیز دیگ ای نبود مثلا اینکه بگی میرن دستشویی دستشویی میکنن  خیلی بده یا مثلا وقتی میرن حموم لخت ...

من خیلی بدم اومد یکی با دستش رو نونی که قراره بخوریم آب میپاشه! خب تعجب کردم! و تو جمع فین مردنم بنظرم خوب نیس🙄

برا اولین بار بود خاهرشوهرم پاگشام کرده بود ۳تا از خاهرشوهرامم اومده بودن خلاصه جمعشون جمع بود ...

یعنی چی خواهر شوهر کوچیکتو مامائی کردن؟؟

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
2738