2733
2734
عنوان

دوستان بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 21 پست
واقعا شما استفاده کردی کلییر چی 

نه فقط هدشولدرز. اونم طبق همون دستوری گفتم. وگرنه اگه یکبارم از یه شامپوی دیگه استفاده کنه دوباره شوره ها برمیگردن

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.

سلام عزیزم، به طور اتفاقی اومدم تو تاپیکت ،این تاپیکت دیدم ،واسه شوره من 👇این شامپو رو استفاده میکنم چون شوره سرم کم هستش یک درصد میزنم اما اگه شوره بیشتر باشه قوی ترم داره دو درصد میتونه بگیره،طبق دستورش بزنه از شر شوره راحت میشه،من راضیم از این شامپو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، به طور اتفاقی اومدم تو تاپیکت ،این تاپیکت دیدم ،واسه شوره من 👇این شامپو رو استفاده میکن ...

ممنون عزیزم لطف کردی فعلا شامپو کلییر میزنه بهتره بازم ممنون ازت اگه خوب نشد میگیرم براش

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
سلام عزیزم، به طور اتفاقی اومدم تو تاپیکت ،این تاپیکت دیدم ،واسه شوره من 👇این شامپو رو استفاده میکن ...

سلام دوست عزیز. این شامپو رو از کجا تهیه میکنید؟

من خیلی دنبال این شامپو هستم اما هیچجا پیدا نمیکنم، مارکهای کارخونه های دیگه هست اما این نوع نیست. من تهران هستم

2728
برای شوره ابلیمو وسیررنده شده بذار رو سرش یکی دوباذ گذاشتی عالی میشه 

Oممنون عزیز دلم لطف کردی 😍😘

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....