2752
2734
والا توهمین سایت خوندم خیلیا باپریودی ولی حامله بودن ولی  نم چرا هاله ی کمرنگ میفته میترسم باز ...

به نظر من چن روزه دیگه بی بی چک بزن خط دوم افتاد حتما برو از بعد دکتر

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حقیقتا وقتی باراولم منفی شد رفتم دکتر به خیال اینکه کیسته گف بروسونو رفتم گف خبری نیس از کیست دکترم گف خداروشکر نه خارج رحم دارم نه کیست فرداش افتادم رولکو خونریزی پر والا گیج شدم

وااای خدا یعنی میشه.دقیقا یه سال منتظرم

مبارکه منم یه سااله .منم دعا کن خدا بهت نگاه کرده .منم خیلی دلم شکست بعد دوروز عقب زدن پریود شدم مطمئن باش بارداری 

این تیکرم نشونه توکل ب خدای بزرگمه خدایا مرسی که بهم میخوای یه بچه سالم بدی .خدایا امیدم فقط به تو که کمکم کنی باردار بشم . رب هبی لی من لدنک ذریه طیبه انک انت سمیع
مبارکه منم یه سااله .منم دعا کن خدا بهت نگاه کرده .منم خیلی دلم شکست بعد دوروز عقب زدن پریود شدم مطم ...

انشالله ماه بعد این انتظار تموم بشه و نی نی بیاد

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.