2733
2734
عنوان

دعوای من و شوهرم و توقعات مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 41 پست
یک بار مادرشوهزمن اینا گفت منم ازبس حرصی شدم گفتم قدیمیا میگن سوسکه بچه اش روی دیوار راه میرفت میکفت ...

منم میخوام بهش بگم والا اگه با چشم بسته ازدواج میکردم با یه ادم راننده  شوفر دیپلمه اینطور نصیبم نمیشد که فحش بده کتک بزنه تحقیر کنه 

احساس میکنم احمقم به خاطرش از تهران انتقالی گرفتم بالا مادرشوهر زندگی میکنم کسی هس مثه من خودش و بدب ...

واااا شما جوری حرف میزنی انگار یه دختر که تو سن کم ازدواج کرده و نه سواد داره و نه موقعیت اجتماعی و خانواده خوبی نداره  مجبوره همچین شوهری رو تحمل کنه

الان شما باید چند تا خدمتکار تو خونت داشتی به واسطه رشتت و صد تا پرستار برات خم و راست میشدن نه همچین شرایطی  

به خودت بیا این دوست داشتن نیست شما اعتماد به نفست رو تو اون خونه از دست دادی و به اون زندگی عادت کردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس میکنم احمقم به خاطرش از تهران انتقالی گرفتم بالا مادرشوهر زندگی میکنم کسی هس مثه من خودش و بدب ...

منم خودمو بدبخت کردم ،تنها نیستی عزیزم 

من یک رشته خوب بهترین دانشگاه درس خوندم.فقط بخاطر خواهرم که پشت سر من بود و پدرم کارمند بازنشسته بود مجبور شدم با یک آدمی که از خودم پایینتره ازدواج کنم ،یعنی خودمو سوزاندم ،الانم دو تا بچه پشت هم دارم ولی همش فکر میکنم از دوستام عقب موندم،تو رو خدا به پیشرفت خودت برس 

منم همش تو خونه لنگ پول شوهرمم

[QUOTE=78752288]دقیقا همین چیزی که گفتی بااین که میدونی شوهرت بد رفتاره ولی دوسش داری و حاضری باهاش ادامه 

آخه همیشه هم بد نیست اونم خیلی منو دوس داره ولی سریع عصبانی میشه قاطی میکنه.نه اینستا ندارم چطور؟

2742

دستی دستی خودتو بدبخت کردیا

به فکر نجات خودت باش

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
[QUOTE=78752288]دقیقا همین چیزی که گفتی بااین که میدونی شوهرت بد رفتاره ولی دوسش داری و حاضری باهاش ...

تو گوگل بزن پیج ارگانیک مایند درموردش یه پست مفصل نوشته کامنت هارم بخون البته نمیدونم پیجش باز باشه یا نه..واسه اطلاعات عمومی خودت😗

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏

چجوری تو کنکور موفق شدی

کمکم میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
آها خیلی ممنون عزیزم

من زدم قفل بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما که یه زن تحصیل کرده اید

چرا اینهمه تحقیر رو تحمل می کنی

یه بار تصمیم بگیر و پای سختی هاش بایست

به هر حال همین الان هم تو سختی هستی

چه بهتر که سختی در جهت منفعت خودت باشه و تحقیر رو تموم کنه

به حمایت خانواده توجه نکن

شما خودت می تونی مستقل باشی

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊