2733
2734
چی چندشه خجالت نمیکشه😷 من دوتا از دوستام که ازدواج هم کرده بودن باهم رابطه خانوادگی بر قرار کردن م ...

حالا خوبه بازضربدری ازدواج کردن بخدا جدیدا باید ببخشین زوجها باهم دوست که هسن باهم صحبتهای میکنن به توافق میرسن دوتازوج باهم خانماشون وباهم دیگه عوض میکنن پیش هم رابطه برقرار میکنن تا که رابطشون تمام که شد دوباره هرکی بامرد خودش میرن سرزندگی.الانم میگن باکلاسها اینکار وانجام میدن .ضربدری گفتی این یادم اومد اتفاقا یه دوست.دارم اون چندسری این وگفته بهم اخرشم میگه.تمامی باکلاسها تنوع طلبن تا دید من زیاد ترتیب اثر نمیدم .دیگه زیاد باهام دوست نیسیم

حالا از صبح دویست بار بهم زنگ زده جواب ندادم زنگ زده ب شوهرم که علییییی چرا. سپید ج نمیده بهم

شرمنده واقعا یا ایستگامون کردی اگرم نه که اون دوستت خیلی تو رو میشناسه واسه همین میتونه هر طور باهات رفتار کنه ..یه بار بد برین بهش.خیلی بد...از ساده بودنت سواستفاده میکنه 

بازم شرمنده اگه باور نمیکنم

رحمی.کن.ای.خدا.به.روزگار.بابام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘