2752
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی روی کابینتی کسی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 39 پست
قدرشو بدونم😐با بي رحمي تمام باهاش رفتار ميكنم

قدرشو بدون واقعا نمیشه دیگه خرید 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه لازمت شد شمارشو بدم  چون نمایندگی رسمیه نسبت ب بازار خیلی بهتره  خواستی قیمتم ازش بگ ...

ساکن کدوم شهری من تبریزم 

شمارشو بدین مرسی

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
ساکن کدوم شهری من تبریزم  شمارشو بدین مرسی

من تهرانم 

ممکنه تبریزم بفرستن شاید هزینه حملشو بگیرن 

شما قیمت بگیر با هزینه حملشو بابیرون مقایسه کن 

باشه گلم الان میفرستم

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2731
من تهرانم  ممکنه تبریزم بفرستن شاید هزینه حملشو بگیرن  شما قیمت بگیر با هزینه حملشو بابی ...

ممنون دستتون درد نکنه

من ١٣ نفره دارم روزي دوبار روشن ميكنم روميزي هيچي توش جا نميشه قابلمه كه اصلا جا نميشه نخر

والا من قابلمه که چه عرض کنم چند تا چند تا هم میذارم. مجیک رومیزی هم دارم و راضیم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺