2733
2734
عنوان

حدس بزنید جنسیت جنینم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیز دلم به جایی هس سونوگرافی بعد یه مدت بری دقیق بهت میگن 😅بهت قول میدم خواستی قسم میخورم اینو میگ ...

ممنونم عزیزم راهنمایی کردی نمیدونستم سنوگرافی چیه متشکرم

خرم  آن روز کز این منزل ویران بروم....
عزیز دلم به جایی هس سونوگرافی بعد یه مدت بری دقیق بهت میگن 😅بهت قول میدم خواستی قسم میخورم اینو میگ ...

عزیز جان من بخاطر جنبه فان وسرگرمیش خواستم زودتر بدونم

من سر پسرم همش گرمم بود وسط زمستون با مانت و تیشرت می اومدم بیرون. خیلی زبر و زرنگ بودم .خوشگل بودم. ...

منم خیلی گرممه نفسم میگیره تحمل پالتو ندارم 

2740
عزیز جان من بخاطر جنبه فان وسرگرمیش خواستم زودتر بدونم

بروبه جوش شیرین جیش کن اکه کف کردپسره اگه نکرددختر یکی دیگشم این بود یه سوزن بنداز توادرارت ۲۴ساعت بمونه اگه زنگ زد دختره سالم موندپسره اینارو تو همین نی نی سایت گفتن

منم خیلی گرممه نفسم میگیره تحمل پالتو ندارم 

معمولا پسر دارا طبعشو گرم می شه داغ می شن گر می گیرن.

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت