2737
2734
منم دوقلو میخوام.خونمون کوچیکه پولم نداریمممم

عزیزم اصلا حتی فکرشم نکن. اصلا موضوع وضعیت مالی نیس 

منو داداشم دو قلوییم مامانم یه خانوم فوق العاده با حوصله و مهربونه تا جایی ک یادم میاد اصلا از گل نازکتر بهمون نگفته ولی خیلی تحمل کرده و سختی کشیده واسه بزرگ کردن و تربیت ما ...بزرگ کردن دوتا کروجک باهم خیلی سخته اینم بگم از خودمو داداشم نمیخوام تعریف کنم ما فوق العاده بچه های آرومی بودیم ولی بازم سخته . دختر داییم هم دوتا دوقلو پسر داره دوونه شده واقعا سخته مال اون خیلی شلوغن خیلی انرژی دارن اصلا نابود شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا حتی فکرشم نکن. اصلا موضوع وضعیت مالی نیس  منو داداشم دو قلوییم مامانم یه خانوم فوق ...

میفهمم

دوتا بچه شیر به شیر که فقط یکسال تفاوت سنی دارن نگهداشتم میدونم چقدر سخته

2731
میفهمم دوتا بچه شیر به شیر که فقط یکسال تفاوت سنی دارن نگهداشتم میدونم چقدر سخته

پس تجربه داشتی 😀خیلی سخته من چون دورو برم دو قلو زیاده دیدم خیلی سخته . هرکی بهم میگفت حتما بچت دو قلو میشه شما تو فامیل زیاد دارین اینو که میگفتن من سکته میکردم از ترس همش میگفتم خدا بامن از این شوخیا نکنییییی😂😂😂😂