2737
2734
عنوان

سیسمونی 97

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما لاکچری همه چی برا نی نیت بخر

به خودم مربوطه که لاکچری هستم یا نه و این که چی بگیرم

من از شما سوال کردم واقعا برام سوال بود کاسکه رو میگی یا کلا سیسمونی

ممنون میشم پاسخ ندی و ریپلای نکنی چون سوالی ازت ندارم و همچنین بحثی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

من پسر اولمو چون خودم نخواستم چیز زیادی نخریدیم خیلی هم بهتر بود اتاق خلوت و خوب اصلا از شلوغی خوشم نمیاد ایشالا دخترم ب دنیا بیاد بابابزرگش براش ۴،۵النگو میخره شیک ترو باکلاس تره تا چوب وتخته تو خونه باشه

من پسر اولمو چون خودم نخواستم چیز زیادی نخریدیم خیلی هم بهتر بود اتاق خلوت و خوب اصلا از شلوغی خوشم ...

نظر شما هم محترمه،، ولی اصلا بحث کلاس نیست، دیگه یه تخت و دراور و یه سری خرت و پرت که لازمه، قرار نیست کلاس بزاریم، داریم از واجبات حرف میزنیم

2738
تهرانی؟

بله عزیزم 

میخوام وسایلای نینیمو خودم بگیرم ولی تجربه ای ندارم 

ما سمت شمال غرب تهران هستیم 

درخواست دوستی بدم قبول میکنید سوال داشتم بپرسم ازتون؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بله عزیزم  میخوام وسایلای نینیمو خودم بگیرم ولی تجربه ای ندارم  ما سمت شمال غرب تهران هس ...

بده عزیزم لینک کانال سیسمونی اقا بزرگ رو برات میفرستم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
بده عزیزم لینک کانال سیسمونی اقا بزرگ رو برات میفرستم

😍😍