2737
2734
عنوان

خواستگار دیوونه 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا ما اصلا اینجوری نیستیم  یه حق طلاق و فقط اصرار داریم روش

میدونم خوندم کامنتتو😊من دیدم بحث مهریه داغه ممکنه چندتا مجرد ببینن نوشتمش چون خیلی از زنا تو دادگاه بخاطر همین چیزا چند ماه یا سال وقت و عمرشون هدر میرهخیلیا حتی معنی عندالاستطاعه هم نمیدونن(البته دور از جونشون خدا اون روزو واسه هیچ کس نیاره ایشالا همه زندگیشون عالی و عاشقانه باشه و هیچ وقت اون روز براشون نیاد)خواستم بدونن همین اخه خیلیا طلاق میدن اگه مهر نخوان یا طلاق میدن بشرط حزانت و ندادن مهریه و....همون مهریه ممکنه بشه سرپناه همون زن یا درامد بتونه ازش داشته باشه چون همه ادما بعد طلاق پشتوانه ندارن یا از ترس همین طلاق نمیگیرن و مجبورن زندگی کنن

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2728

استارتر خواست بگه من خیلی شاخم و تو این بی شوهری اصلا توجه به خواستگار ندارم احسنتتت!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
استارتر خواست بگه من خیلی شاخم و تو این بی شوهری اصلا توجه به خواستگار ندارم احسنتتت!

عزیزم بی شوهری واسه شماس شاید 😊 خدارو شکر انقدر زندگی خوب و مستقلی دارم که اصلا به فکر ازدواج نیستم . بخوام ازدواج کنمم دور من پره 😊 

نه تو میمانی نه اندوه