2737
2734
عنوان

مادری ونامادری

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 70 پست
خوب به این فکر کن میومد ولی شوهرت باهاش بد رفتاری میکرد بی احترامی میکرد اخم و تخم طلبکاری میکرد خوب ...

خوب نیومد شوهرم باهاش بدرفتاری کرد وگرن شوهرم باهاش کاری نداشت.

خوب نیومد شوهرم باهاش بدرفتاری کرد وگرن شوهرم باهاش کاری نداشت.

از کجا میدونی نمیکرد؟همچین مردهایی حرمت نگه نمیدارن،مام تو فامیل داشتیم کسی که برای زایمان دخترش نرفت چون دامادش ادم پر رو بی ادبی بود که میدونست اگر بره ده پونزده روز بمونه قطعا بی احترامی و اخم تخم و بی ادبی میکنه،من که بهش حق دادم،ادم تو خونه همچین افرادی یکروزم نمیتونه تحمل کنه 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم واسم دعا کن خیلی ب دعا احتیاج دارم کاش فقط یه نفرو داشتم ک پیشم بود بخداا دیگه هیچی از خ ...

تقاص پس ميدن مطمن باش دعات ميكنم محكم و قوي باش دوستم دلتو بزرگ كن ديگه مادر شدي و خيلي دلت بايد بزرگ باشه اشكال نداره خيلي ها شرايط بدتر هم دارن خداروشكر كن واسه سلامتي بچت پاشو يا علي بگو موزيك شاد خيلي اثر داره تو روحيه دوش اب گرم بدنتو ماساز ميده حتما مكملهاي بارداري تو بخور امگا تري خيلي خويه واسه افسردگي ديدي حتي اگه اوضاع روحي خيلي بده دكتر اعصاب برو من وفتم دارو هم خوردم از تو بدتر بودم ميخاستم خودمو بكشم ولي الان بهتر شدم

2731

من اگه مامان این دوستمون بودم با رفتارای دامادم میگفتم دخترمو میبرم خونه خودم ازش پرستاری می‌کنم و حداقل بیمارستان بالا سرش میموندم ، اونم وقتی میدونستم به همسرش اعتباری نیست که مراقبش باشه و محبت کنه

حتی اگه این طور نمی‌شد هم حداقل کسی نمیتونست بگه مادری نکرد وبی توجه بود، دخترمم دلگرم میشد

باورت میشه ی بار طلاق گرفتتیم دوباره ازدواج کردیم هزارتا مشاوره رفتم اما همشون بهم گفتن سوهرت موقعی ...

خوب عزیزم خیلی اشتباه کردی حامله شدی وقتی میدیدی اینجوریه درست نمیشه خودت نجات میدادی نه حامله بشی یک بچرم عصبی باربیاد😑😑

2738
خوب عزیزم خیلی اشتباه کردی حامله شدی وقتی میدیدی اینجوریه درست نمیشه خودت نجات میدادی نه حامله بشی ی ...

اولش خیلی خوب بودبعدش یهو تغییر کرد همیشه هنینجوریه تا میبینه دارم ازدستش میرم میشه همونی ک میخام مثل سگ پشیمونم چرا دوباره باهاش ازدواج کردم

سلام دوستان خوبین ؟ یه خبر توپ که خودم نتیجشو تضمین میکنم

بچه من بعد از یکسال زبان انگلیسی رو یاد گرفت و تو تنهاییش به انگلیسی حرف میزنه و بازی میکنه بدون اینکه کلاس حضوری ببرمش تو این شرایط الانم داره هنوز ادامه میده چون با بازی ، خلاقیت و کاردستی یاد میگیره زبان رو خیلی ها ازم پرسیدن چیکار کردی؟ من با کلاس مجازی تو یکسال معجزش رو دیدم حتی بعد یک ترم هم عالی جواب داد که داره پیشرفت میکنه و خودمم کلی لغت و جمله در کنارش یاد گرفتم و برای بچه های 2 سال تا 9 سال عالیه چون فامیلهای من هم نتیجش رو دیدند باورتون نمیشه!!(بچه های 2 تا 9سال به خاطر اینکه هنوز چندان مدرسه نرفتند ، ذهنشون مثل لوح سفیده و  زبان رو مثل اب خوردن جذب میکنند و اصلا قابل مقایسه با ذهن مشوش ما بزرگتر ها نیستند) اونم فقط با دوره ی 8 جلسه 75 هزار تومنی که هر جلسش حدود 9 هزار تومنه یعنی مفته  (تازه تضمینی) چون مدرسش عاشق بچه هاست و همیشه میگه باید تو این اوضاع هزینه مردم رو کاهش داد و خیلی خانومه وگرنه کلاس های مجازی،180 و  300 هزار تومنی به بالا همه جا زیاده تازه اونم نه با روش این خانم خبره جوون که کافیه یه بار اعتماد کنین  :):):)  

مدرکش و همه چیزش هم معلومه و بهتون نشون میده و تو یه اموزشگاه معتبر تحت نظر انگلستان هم توی ایران کار میکنه و با جوون بودنش 10 سال سابقه داره و تازه پیج زده.

تازه با داشتن بچه دوزبانه میدونید چقدر به افرادیکه میخوان برن خارج از ایران کمک میکنه و امتیاز عالی برای خروج هستش؟؟!!  

یعنی حاضرم قول بدم که بعد 1 سال با صبر شما یکدفعه یه بچه دوزبانه دارین که کلی کلاس برای مامان و باباش و خودش داره اونم با لهجه خوب انگلیسی

من شوهرم اول مخالفت میکرد با این کلاس مجازی ولی بعدش که معجزشو دید اونم به همکارهاش که بچه داشتند میگفت.