2752
2734
رجینا جون سلام واقعا ناراحت شدم عزیزم ولی بدون هیچ وقت هیچ کار خدابی حکمت نیست فقط بدی ما ادما اینه که صبرمون کمه دوست داریم یه چیزو سریع زورکی از خدابگیریم
مطمئن باش خدامارو خیلی دوست داره که اینکارو میکنه ما به بهونه بچه بریم در خونش نازشو بکشیم
ولی اخرش حاجتمونو میده خیالت جمععععععععع
اول سلامتی خودت و خانواده بعد ورود یه نفر سوم به زندگی
نمیدونم من چند ماهه روحیم عاله به بچه هم فکر نمیکنم چون سعی کردم فقط با شوشو خوش بگذرونم اونم خیلی حالش بهتر شده اصلا راجع به بچه صحبت نمیکنیم
من که بر همه دعا میکنم چون واقعا دعا در حق همدیگه میگیره من خودم چند بار بر دوستام امامزاده صالح شکلات نذرکردم حاجت گرفتن بردن شاید بر خودم اینقدر زود حاجت نمیگرفتم
دنیا دو روزه بیاین همدیگرو بر همیشه دوست داشته باشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شقایق جون مرسی بابت دعا، خدا هر حاجتی تو دلته براورده کنه، من وقتی تازه وارد این سایت شده بودم به تاپیک ختم قران رسیدم حال و هوام عوض شد نظر کردم واسه مامان شدنم بخونم با معنی، حاجتم رو نگرفتم اما چیزایی رو فهمیدم که یه عمر ازش غافل بودم، خیلی اروم شدم، خیلی من هم واسه شما و شقایق دعا میکنم ، امیدوارم با ورود نینی به زندگیتون خوشبختیتون چندین برابر بشه
2731