2737
2734
بترکی تورو 😅😅😅😅😅😅😅 نمیتونم بلند بخندم 😅😅😅😅 پوکیدم

والله یه سوال دربارع بازو کردیم خودارصایی رو ریختن تو ازدواجا😂

میشه واسه سلامتی مامانم یه حمد بخونین😢خسته شد از بس درد میکشه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاطره منو ببر تاپیک عکسبازی 😓 خواهش میکنم اعلانانم‌پره نمیتونم‌پرپروکو پیدا کنم 😭😭

باشه گلی❤

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2731
سوال علمیه جواب بده🤣🤣

ما بچمونو از طریق گرده افشانی به وجود اوردیم اونوقت مردم چه سوالایی میپرسن .من در این زمینه علم ندارم😁

والله یه سوال دربارع بازو کردیم خودارصایی رو ریختن تو ازدواجا😂

😂😂😂😈

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
2740
والا سوالمه خیلی واجبه 

خانومی حالا یا آقا.اخه خ ارضایی چقدرم اسمش طولانیه.خوب میشینی تو خونه مثل یه دختر خوب خاستگار خوب واست اومد باهاش ازدواج کن خ ارصایی هم نکن بچه خوبی باش.😁

خانومی حالا یا آقا.اخه خ ارضایی چقدرم اسمش طولانیه.خوب میشینی تو خونه مثل یه دختر خوب خاستگار خوب وا ...

من نه که دوس پسرم هی ازدواجمون به تاخیر میفته اینم میدونم ک خود ارضایی میکنه یه جایی تو نت نوشته بود ک باعث تاخیر میشه تو ازدواج 😶

یه دخمل خوشگل ترک هستم 😍
من نه که دوس پسرم هی ازدواجمون به تاخیر میفته اینم میدونم ک خود ارضایی میکنه یه جایی تو نت نوشته بود ...

اره خوب میتونه یکی ز علتاش باشه.ولی خوب به نظرم شاید از نطر مالی یا سنی یا این که مطمئن نیست از ازدواج با شما باشه این تاخیر