2737
2739
تا ادب رو چی تعریف کنی😉 پست اولت کاملا گویاست چقد کشش میدی لطفا دیگه ریپلای نکن حوصله این خاله ...

خب تو ریپلای نکن😂😂😂😂😂

هی ریپلای میکنی بعدم دستور میدی ریپلای نکن؟😁😂😂😂

برو شاد باش خالی شدی 😊😉

بی ادبیاتو کردی باهات اشنا شدیم

لطفا دیگه ریپلای نکن حوصله بی احترامی ندارم😁

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
میدونم از مادرشوهرم پول میگیرن از مام میگیرن یه مسافرکشی هم کنه ماهی ۷ تومن داره سر جمع  بسه د ...

مسافرکشی ۷ت درامد داره واقعا؟؟؟پس کارم ول کنم برم مسافرکشی😃😃😃

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسافرکشی ۷ت درامد داره واقعا؟؟؟پس کارم ول کنم برم مسافرکشی😃😃😃

نه عشقم ۳ تومن ک همسرم میده ۲ تا ۳ تومن مادرشوهرم 

حتما ۲ تومنم مسافرکشی هم بکنه داره دیگه 

جمعا ۷ تومن حدودا

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
نه عشقم ۳ تومن ک همسرم میده ۲ تا ۳ تومن مادرشوهرم  حتما ۲ تومنم مسافرکشی هم بکنه داره دیگه&nbs ...

خدا تو کولت...۳ت میدی جاریت لباس مارک بخره بکنه تو چشم بچه ت؟؟؟جل الخالق

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2731
خدا تو کولت...۳ت میدی جاریت لباس مارک بخره بکنه تو چشم بچه ت؟؟؟جل الخالق

میدونم اینارو

هرچی بگی حقمه

ولی دست من نیست

مگه باشوهرم جنگ و دعوا راه بندازم هی

😂😂😃😃😃ببخشید ولی خیلی باحال گفتی ...انشالله خدا شوهرتو سر عقل بیاره عزیزم.چراغی که به خانه رواست ...

بخند عزیزم راحت باش بخدا راس میگم همین مونده دیگه 😅

ان شاالله همیشه دلت شاد باشه 🌸

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌