2737
2734
سلام یه کاتالوگ درست کنید که توی روزنامه دیواری بچسبونه به حالت عکس و نوشته با عنوان باید و نباید ...

سلام خانمی من پسرم ششم هست و گفتن برای طرح جابر طرحی ارائه بده مهلت ارائه اسم طرح تا دو روز دیگه هست . توروخدا میشه کمکم کنید یه طرح بدین و راهنماییم کنید چه کنم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
سلام خانمی من پسرم ششم هست و گفتن برای طرح جابر طرحی ارائه بده مهلت ارائه اسم طرح تا دو روز دیگه هست ...

سلام 

در مورد مصرف بهینه آب

یا امن سازی معابری برای کودکان و سالمندان و معلولین 

یا زنگ هشدار کودک ربایی که در خارج به اسم امبر الرت هست

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  در مورد مصرف بهینه آب یا امن سازی معابری برای کودکان و سالمندان و معلولین  یا زنگ ...

وای سلام عزیزم اصلا فکرشو نمیکردم پیاممو ببینید. پسرم پایه ششم هست میشه لطف کنید توضیح بدین چیکار باید بکنم هیچی نمیدونم از این طرح . خواهش میکنم کمکم کنید

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2731
سلام  در مورد مصرف بهینه آب یا امن سازی معابری برای کودکان و سالمندان و معلولین  یا زنگ ...

وااااااااقعاااااا تحسینتون میکنم❤❤❤❤❤

نظراتتونو خوندم و مثله یه معلم همه رو راهنمایی کردین❤❤❤

من قبلا در زمینه ای دیگه از شما مشورت گرفتم  ( البته ربطی به این موضوع نداره) و نتیجه دیدم و‌هنوزم نتیجه خوبی داشت و داره برام...❤

الان هم میخوام ازتون کمک بگیرم برای طرح‌جابر...

دخترم کلاس اوله و معلمش اصرار داره که حتما شرکت کنه تو طرح من ایده ای به ذهنم نمیرسه... البته هنوز با معلمش صحبت نکردم و اطلاع ندارم موضوع رو ایشون میگه یا خودمون باید انتخاب کنیم...

فقط خواستم بگم که اگر اجازه بدین رو کمکتون حساب کنم❤❤❤❤❤

سلام یه کاتالوگ درست کنید که توی روزنامه دیواری بچسبونه به حالت عکس و نوشته با عنوان باید و نباید ...

سلام میشه در مورد طرح جابر منو هم راهنمایی کنید.پسرم دومه.به حشرات خیلی علاقه داره.کلا موجوداتی ک خیلی ریز هستن.تحقیق در موردشونو خیلی دوست داره.در مورد موجودات ذره بینی تحقیق کنم؟