2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=76552578]راسته دوز فقط بلده باچرخ راسته کار کنه.اما چرخکار با هرچرخی اعم از راسته سر دوز یا میان دوز بلده کار ...[/QUOTE

دمت گرم بین اینهمه ادم فقط شما بلد بودی کدبانوووو.

ببین اگ یه لباسی رو برششو بزنی فقط بخای بذاریش زیر چرخ راسته دوزی میگن؟

فعلا امضام نمیا
2728
[QUOTE=76552578]راسته دوز فقط بلده باچرخ راسته کار کنه.اما چرخکار با هرچرخی اعم از راسته سر دوز یا م ...

درزا یعنی خطای برش رو فقط یه خط صاف بدوزی آره.اماسر دوز نباید بزنی.

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
راسته دوز یعنی راست دوختن  چرخکار ماهر یا نیمه ماهر میگن معمولاا یعنی بلد باشه با چرخ خیاطی کا ...

ینی یه لباسی برشش انجام شده باشه دوختنش میشه راسته دوزی؟

فعلا امضام نمیا
2740
ینی یه لباسی برشش انجام شده باشه دوختنش میشه راسته دوزی؟

نه چند مدل دوخت داریم زیگزال دوزی که با چرخ گلدوزی کار میکنن ولی راسته همون راست دوختن هست که با چرخ ساده میشه دوخت 

ینی برش رو بزنی بعد دوختنش با راسته دوزه؟

بله عزیزم.بعدشم سردوز میکنن.البته بعضی کارارو با چرخ سردوز۵نخ یا۴نخ انجام میدن که همزمان کار دوخت وسردوز رو انجام میده 

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.