2733
2734
عنوان

بچه ها کسی از هامبورگ‌هست،؟بوتاکس

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 20 پست
نسترن ۷۵  عزیزم من خیلی راضیم خدا رو شکر فقط دلتنگی خانواده خیلی بده که اونم عادی میشه .خودم ا ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 

آلمان همیشه توی رویاهای دوردست من هست ولی حیف هرگز نمیتونم بهش برسم 

خیلی دوست دارم روزی برسه که حتی شده برای سفرهم چند روزی بیام شهر کُلن 😁

الان اونجا ساعت چنده عزیزم؟؟ 

فک کنم چون نزدیک کریس هست حسابی هوا سرده مگه نه؟ راستی شنیدم که آلمانی ها خیلی نژاد پرستن یعنی غیر از نژاد خودشون با بقیه زیاد برخورد خوبی ندارن و غریب کُشی میکنن 

درسته؟؟؟

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔
عمل زیبایی چنده تو آلمان استار تر قیمتا رو داری😜من عمل لیفت سینه میخوام انجام بدم چقد میشه بنظرت؟&n ...

Hirsa جان من قیمت ندارم عزیزم خواهر همسرم سینه هاش و کوچیک کرد ۶-۷ سال پیش ۵۰۰۰ اویرو داد ولی مال اون لیفت نبود ها مال اونو با جراحی و اینا چند سایز کوچیک کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از راهنماییت عزیزم  آلمان همیشه توی رویاهای دوردست من هست ولی حیف هرگز نمیتونم بهش برسم& ...

عزیز من دیروز دیگه رفتم برای همینم الان جواب میدم .الان اینجا ساعت ۱۶:۳۰ .هوا هم خیلی سرد نیست ولی بارونیه و باد حسابی .در مورد نژادپرستی المانیا والا نمیخوام بگم اصلا نیستن ولی درستش،اینه که بگم یه درصد خیلی خیلی کمیشون نژاد پرستن .اونا هم بیشتر پیر مرد و پیرزنا هستن قشر جوون به نظر من نه تنها نژاد پرست نیستن بلکه چون از بچکی با ملیتهای دیگه بزرگ شدن خیلی خوب با خارجیها کنار میان .من خودم فقط یه دوست ایرانی دارم و بقیه دوستام آلمانی و یا خارجی هستن .نزدیکترین دوستم که مثل خواهرم آلمانی و تنها چیزی که در خودش و خانواده اش نمی بینم نژاد پرستی ‌ 

2731