2737
2739
عزیزم کیت تخمک گذاریه بی بی چک نیس.تازه میخوام برای بارداری اقدام کنم.😊

درسته من با بتا چون نوارهاش شبیه به همه اشتباه گرفتم ولی روز سوم دو خط شده البته فکر کنم باید خط تستتون قویتر بشه .پاینده باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیکلام ۳۰ روزه اس گلم.آخه میخوام از وقتی مثبت شد اقدام کنم.

۳۰ منهای ۱۴ میشه ۱۶

اگه امروز ۱۶ هستی باید مثبت شه که هنوز نشده.

بعضی وقتا کیت ممکنه خطابده.

بعدم ممکنه دوازده ساعت دیگه پررنگ بشه و وقتی شما فردا دوباره برنی باز کمرنگ شه.

متوجه شدی چی گفتم.یعنی زمان پررنگ شدنشو نبینی. و از دستش بدی.

برات مهم نیست این ماهو از دست بدی؟

۳۰ منهای ۱۴ میشه ۱۶ اگه امروز ۱۶ هستی باید مثبت شه که هنوز نشده. بعضی وقتا کیت ممکنه خطابده. بعدم ...

مرسی گلم از راهنماییت.چرا برام خیلی مهمه.ولی دکتر طب سنتی قبلا بهم گفته بود که تخمک گذاریه من معمولا دیرتر میشه یکی دو روز.

خدایا ثمره عشقم رو در پناه خودت حفظ کن😍😍😍
2728
درسته من با بتا چون نوارهاش شبیه به همه اشتباه گرفتم ولی روز سوم دو خط شده البته فکر کنم باید خط تست ...

آره دیگه منم واسه همین مشکوکم.

مرسی گلم از راهنماییت.چرا برام خیلی مهمه.ولی دکتر طب سنتی قبلا بهم گفته بود که تخمک گذاریه من معمولا ...

خواهش😚

میشه بگی چرا دکتر این حرفو بت زده؟

آخه واسه منم یکم دیر تخمک گذاری شد این ماه.ولی ماه قبل درست بود.

خواهش😚 میشه بگی چرا دکتر این حرفو بت زده؟ آخه واسه منم یکم دیر تخمک گذاری شد این ماه.ولی ماه قبل ...

عزیزم من رفته بودم شهرستان یه طبیب بود که از روی ناخن ها تشخیص میداد بیماری رو. بهم گفت که تخمدان چپت کم کاره و تخمک گذاریت دوسه روز دیرتر از موعد میشه.خیلی دکتر خوبی بود.