2733
2734
عنوان

توی سونوی 35 هفته بهم گفتن... نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یکسال از این تاپیکی که زدم میگذره و در حال حاضر با دنیایی پر از غم اومدم بنویسم نه تنها مشکل کلیه دخترم بعد زایمان رفع نشد بلکه تا چند روزه دیگه باید عمل جراحی بشه.مشکلش تنگی حالب بود
باران باش و ببارو مپرس این پیاله های خالی از آن کیست؟
2731
همیشه امیدوار عزیز امیدوارم مث نام کاربریت امیدوار باشی. ایشالا بعد از عمل دخترت خوب میشه. منم هفته 18 سونو آنومالیم نشون داد که خفیف آب داره. تو اتاق عمل واسه نی نی منم دعا کن ک تو سونوی بعدی این مشکل نباشه. دکترم گفت شاید ادرار نکرده و خیلی هم خفیفه. اما من هنوز نگرانم ولی امیدوار. نذر کردم. تو هم نذر کن. کی عمل داره نی نیت؟ بعدش بیا ایشالا خبر سلامتیشو بده خوشحال شم
ی دختر دارم شاه نداره- صورتی داره ماه نداره -از خوشگلی تا نداره
سلام خیلی وقته ابنجا نبومدم،انشالاه بچه هاتون همیشه سالم باشن،دخترم یکسال تمام انتیببوتیک با دوز پیشگیری از عفونت خورد و تو این مدت چند بار اسکن و سونو و عکی هم گرفتیم با چنتا دکتر معروف مشورت کردیم که گفتن عمل کنید برای عمل رفتم پبش دکتر محبوبی که در ابن مورد حاذق هست و در کمال ناباوری گفت عمل لازم نبست و الان من انتی نمبدم و قراره از طریق یونو وضعیت تحت کنترل باشه،گفت خوب میشه چون از تولد تابحال اوضاش بهتر شده
همیشه امیدوار من پسرمو به خاطر این مشکل سقط کردم تو 12 هفته اتساع و هیدرونفروز.25هفته شدید.دکترا گفتن سقط کن دارم دیوونه میشم..بهت گفتن مشکل از چیه؟داروویی چیزی خوردی؟
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2738
ناناز متاسفم،حتما جنین شما هردوکلیه بوده و اتساع هم زیاد بوده،ناراحت نباش عزیزم آخرین سونوگرافی که دخترم بردم گفت نیاز به عمل نیست و فعلا همه چی روبه بهبودیه،هیدرونفروزش خفیف شده و اتساع کاهش پیدا کرده،از دکتر محبوبی با تشخیص درستش ممنونم
ناناز متاسفم،حتما جنین شما هردوکلیه بوده و اتساع هم زیاد بوده،ناراحت نباش عزیزم آخرین سونوگرافی که د ...

شما دیگه سایت نیستی ؟؟پسرتون تنگی حالب داشت ؟الان اوضاعشرچطوره خوب شده ؟

وخدایی که بشدت کافیست