2737
2734

استارتر تاپیک توقفل کن مث اینکه بعضیا اقایونی ک خاطره جنسی میگه براشون عزیزترن تا همجنس خودشون حوصلشونو ندارم بعد یه ماه منو ریپلای میکنن وچرت وپرت تحویلم میدن😐

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌

بعضیا از یه تاپیک دیگه حرصی هستن اینجا دارن خودشون خالی میکنن خودش میدونه بی کی ام.اسی جون قفل کن نترکه حیفه تاپیکت

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزن روعکست میاد نی نی سایت من اونجا تاپیکا زدی میاد بزن روش گزینه قفل کردن داره

2731

زده پست های جدید در تاپیک هایی ک ایجاد کردی.گزینه مشاهده بزن تاپیکات میاد گزینه قفل کردن داره

عالی بود 😂😂😂😂

😁😁😁😊

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738
اینجا یه سایت زنان زایمانه..اصن ب هیچ وجه حضور شما درست نیس ما شوهرامون بهمون اعتماد کردن ک اینجاییم ...

وااااا

يعني چي شوهرامون بهمون اعتماد كردن؟؟!!

شما برو توي گوگل سرچ كن همين جمله خودت رو... يه راست ميارتت توي همين صفحه! به همين آسوني اطلاعاتي كه توي اينترنت ميذاري در اختيار همه هست

مثلا خود من امضا و پروفايلمو نگاه كن 

تمام اطلاعاتي كه گذاشتم در اختيار همه هست ؛واسه همين هم اسم مستعار گذاشتم

نميشه بگي اگه آقاها بخونن كار زشتيه! 😐😐😐😐

مادرشوهرم تعارف اصلا نکرد بمونم خونشون تو دوران. عقد  اجازه هم نمیداد بمونه پسرش خونه ما میتر ...

مادرشوهر منم نميذاشت

اما من شوهرمو به زور خونمون نگه داشتم 😈😈 بعدشم كه خودش ميموند 😁😁😁😁 

هر چي خاطره داريم خاطره دلقك بازياي اون موقع و زمان دوستيمونه

بعد از ازدواج خاطره ايي نيست 😕😕😕

این سوال منم جواب بدین چقدر افرادی که خونه مادرشوهر میمونن زیاده 🤔🤔🤔 شهرهای دیگه هستین یا تو ...

والا خونه مامانم اينا و مامانش اينا يه چهارراه فاصله داره

اما شوهرمو شب نگه ميداشتم به بهانه اينكه فردا صب ميره سركار مسيرش بهتره

یه بار تو دوران عقد من و شوهرم تو اتاق بودیم درو هم قفل کرده بودیم. البته با اونکه کسی خونه نبود، خواستیم اگه کسی اومد یه دفعه نیاد تو اتاق. 

خلاصه برادرشوهر کوچیکم بعد از چند روز از سفر برگشته بود و هی زنگ زده بود صدای آیفونشون خیلی ضعیف بود ماهم تو اتاق نشنیدیم. 

بعدش با شوهرم دعوا کرده بود. منم خجالت میکشیدم. 

من تو دوران عقد خیلی احتیاط میکردم، چون برادرشوهرم مجرد بود میگفتم گناه داره. 

در حالیکه یه بار چشمم خورد به داروهاش که رو میز پذیرایی بود. چیزایی بود که مردهای متأهل با چند سال سابقه استفاده میکنن!

اونوقت وقتی ما حتی کنار هم مینشستیم حالا به شوخی مثلا میومد کولی بازی درآوردن و صداشو بلند میکرد بابا، مامانش بشنون که اره جوون مجرد اینجاست، رعایت نمیکنید، چه وضعشه!!!!

وااااا يعني چي شوهرامون بهمون اعتماد كردن؟؟!! شما برو توي گوگل سرچ كن همين جمله خودت رو... يه راست ...

من دیگه حرفی ندارم...بعد یه ماه تو حال وهوا خودم یوهو یکی ریپلای میکنه حالا پیدا کن پرتغال فروش را😁😁😁😄

2706