2733
2734
به نظر من که نمیتونه چون تا حالا باید پیدا میکرد ولی خودش میگه خواستگارا میان شاید به دلم نشستن  ...

اگه مامانتون  بگن، حتما برا شمام خواستگار مياد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توفکرخودت باش اگه اومدبرو

چی بگم من که بهش گفتم دیگه وقتت تمومه ازدواج کن که خداقل منم یه فرصتی برای انتخاب کردن داشته باشم 

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
اگه مامانتون  بگن، حتما برا شمام خواستگار مياد

خدا کنه مامانمم بهم گفته که اگه موردی پسندید بهمون بگی 

2731

خواهرم دوست داره طرف روشنفکر و با کلاس باشه خیلی هم رو مد میگرده ولی عجیبه خواستگاراش همه بسته ان معمولا ...شیک نیستن 

خواهرم دوست داره طرف روشنفکر و با کلاس باشه خیلی هم رو مد میگرده ولی عجیبه خواستگاراش همه بسته ان مع ...

خخخخ

حتما تيپ خانواده تون اينطوري خو! كه تصور عموم ازتون اينه!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خخخخ حتما تيپ خانواده تون اينطوري خو! كه تصور عموم ازتون اينه!

نمیدونم شاید ....مادرم فقط چادریه 

مشهد هنوز جا نیفتاده که واسه خواهر کوچیکه هم خواستگار بفرستن هنوز این رسما هستش متاسفانه